چهارشنبه ۱ اردیبهشت ۱۴۰۰

انتقاد تند ناینگولان از کونته پس از بازگشت به کالیاری

انتقاد تند ناینگولان از کونته پس از بازگشت به کالیاری

هافبک بلژیکی تیم فوتبال کالیاری که به تازگی به عنوان بازیکن قرضی به این تیم برگشته از سرمربی پیشین خود در اینتر انتقاد کرد.

به گزارش ایران ورزشی، راجا ناینگولان می‌گوید که در عملکرد ضعیفش در اینتر که مدیران این باشگاه را مجاب کرد او را دوباره به کالیاری قرض دهند، تنها خودش مقصر نبوده است.

ناینگولان به نشریه کوریره دلواسپورت گفت: در اینتر من یک مربی فوق‌العاده داشتم اما اینکه او تنها 8 دقیقه به من بازی می‌داد و بعد طوری با من رفتار می‌کرد که انگار  مسبب همه اتفاقات بد هستم، مرا ناراحت می‌کرد. من در 8 دقیقه چه کاری می‌توانستم انجام دهم؟ من نه آن زمان تمایلی به شروع جنجال داشتم نه الان چنین تمایلی دارم. داستان ما هم اینگونه بود. با این حال من الان صحیح و سلامت هستم. در زمان حضورم در اینتر حتی یک جلسه از تمرینات تیم را از دست ندادم و هرگز حتی یک دقیقه تأخیر نداشتم.

ناینگولان ادامه داد: من در گذشته مرتکب اشتباهاتی شدم که تاوان‌شان را هم دادم. بله الان می‌خواهم خیلی شفاف بگویم. من اشتباه کردم. من نباید یکسری رفتارها را نشان می‌دادم اما چه کسی است که در زندگی‌اش اشتباه نکرده باشد؟ الان با اتفاقاتی که برای زانیولو (هافبک رم) رخ داده است (انتشار یک عکس از او که روی پای مصدومش ایستاده) من یاد اتفاقاتی که برای خودم رخ داد، افتاده‌ام چون به من هم حمله شد و در شبکه‌های اجتماعی دستم انداختند. من معلم اخلاق یا کسی که درس زندگی می‌دهد نیستم اما به نظرم تنها راهی که زانیولو می‌تواند پاسخ این حملات را بدهد بازی خوب در زمین فوتبال است.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.