دوشنبه ۳۰ فروردین ۱۴۰۰

ذوب آهن 1-2 تراکتور / سوغات سه امتیازی از نصف جهان برای تی تی ها

ذوب آهن 1-2 تراکتور / سوغات سه امتیازی از نصف جهان برای تی تی ها

ذوب آهن و تراکتور در چارچوب هفته دهم لیگ برتر از فصل 1399/1400 به مصاف هم رفتند که این بازی با درخشش محمد عباس زاده و مسعود شجاعی، با برتری دو بر یک تبریزی ها به پایان رسید

ایران ورزشی/ ذوب آهن و تراکتور از ساعت 15:00 امروز (16 دی 99) در ورزشگاه فولادشهر به مصاف هم رفتند. این بازی در چارچوب هفته دهم لیگ بیستم برگزار شد.

25/ / توپ ربایی اکبر ایمانی در میانه میدان فرصت یک ضدحمله عالی را برای تراکتور فراهم کرد. پاس ایمانی برای عباس زاده دفع شد تا شجاعی در سمت چپ خط هجومی صاحب توپ شود، پاس زیبای مسعود شجاعی، محمد عباس زاده را در موقعیت تک به تک قرار داد. او نیز با یک چرخش و فرستادن توپ به زاویه مخالف، تراکتور را به گل اول بازی رساند.

79/  حمله همه جانبه ذوب آهن با ارسال علی داشتی از سمت راست خط هجومی ذوب آهن همراه شد. توپ روی سر یاز تازه وارد یعنی مارکوویچ فرود آمد تا او توپ را به تور دروازه بچسباند.

82/ تراکتور در سمت راست خط هجومی خود صاحب یک ضربه ایستگاهی شد. مسعود شجاعی با پاس عرضی زمینی ایمانی را صاحب توپ کرد، ایمانی تک ضربه به سمت دروازه فرستاد که گردان باز هم با واکنش بسیار خوب دفع کرد. روی ریباند عباس زاده با ضربه سر گل دومش را به ثمر رساند

دارکو بیدوف

عباس زاده

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.