چهارشنبه ۹ فروردین ۱۴۰۲

پرونده ای برای نمایش جذاب پرسپولیس در لیگ قهرمانان

تسخیرناپذیران سرخ

تسخیرناپذیران سرخ

نبرد پرسپولیس و النصر از آن‌چه شما می‌اندیشید به‌مراتب نزدیک‌تر و پایاپای‌تر است.

پرسپولیس باز هم به مسیر رو به رشد خود ادامه داد و با ارائه یک بازی برتر، حساب شده و هدفمند پاختاکور چغر را شکست داد تا به نیمه نهایی برسید. راز توفیق و صلابت پرسپولیس چیست؟ این تیم می‌تواند به فینال برسد و به قهرمانی فکر کند؟ پرونده امروز این ماجرا را واکاوی می کند‌.

1

فرشاد کاس نژاد: حضور یحیی و نحوه جدایی‌اش از شهرخودرو انتقادبرانگیز بود اما فوتبال همین کوشش‌های بی‌رحمانه و چنگ زدن به موفقیت هم هست. با چنگی که پرسپولیس با یحیی به موفقیت زد، قهرمان لیگ برتر شد و حالا با تیمی که دیگر تیم گل‌محمدی است، لیگ قهرمانان آسیا را پله پله طی می‌کند و به سمت یک آرزو قدم برمی‌دارد، قدم‌هایی که یحیی را مربی کارکشته و جدی و خوشفکری نشان می‌دهد.

2

سام ستارزاده: نبرد پرسپولیس و النصر از آن‌چه شما می‌اندیشید به‌مراتب نزدیک‌تر و پایاپای‌تر است. عبدالرزاق حمدالله و پیتی مارتینز، بازیکنان به‌شدت فرصت‌طلب و قهاری هستند؛ اما دفاع پرسپولیس در شش بازی آسیایی با ستارگان نامدارتری روبه‌رو شده و در جریان بازی، مقابل هیچ‌کدامشان وا نداده‌است. اگر آمادگی بدنی طوفان قرمز آسیا در همان سطحی باشد که انتظارش را می‌کشیم، امید زیادی داریم تا امشب نه‌تنها برای پرسپولیس، بلکه برای فوتبال باشگاهی‌مان جشن سربلندی و سرافرازی بگیریم.

3

علی کمانگری: پرسپولیس حالا باید روز شنبه و بار دیگر در ورزشگاه جاسم بن حمد، به مصاف تیم قدرتمند و پرمهره‌ی النصر برود. تیمی که در ترکیب خود گونزالو مارتینزی را می‌بیند که به تازگی و با رقم باورنکردنی ۱۸ میلیون یورو از آتالانتا آمریکا به النصر آمده، عبدالرزاق حمدالله مراکشی را دارد که تقریباً به تعداد بازی‌های دوران حرفه‌ای‌اش گل زده، دفاع وسط برزیلی‌اش دو سال پیش در گالاتسرای بازی می‌کرده و دروازه‌بان کهنه‌کار استرالیایی‌اش هم سه سال پیش دروازه‌بان اصلی تیم فاینورد بوده است. با تمام این اوصاف پرسپولیس که یک بار با تیمی نصف و نیمه و پنجره‌های بسته توانسته السد و ژاوی را کنار بزند، با ارائه‌ی یک بازی منطقی بار دیگر خواهد توانست به فینال مسابقات راه یابد تا ۲۹ آذر دوباره به قطر سفر کند.

4

سامان موحدی راد: هر چه که درباره پرسپولیس و برانکو گفته شد را حداقل در شهریور و مهر ۹۹ باید به فراموشی بسپاریم. از وقتی پرسپولیس یحیی پا به رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا گذاشت و حالا چنین نمایش دلچسبی را ارائه کرده دیگر باید پرسپولیس طلایی برانکو را فراموش کرد و به پرسپولیس یحیی سلام کرد. عجیب اینکه یحیی برای موفقیت در پرسپولیس خیلی سریع‌تر از برانکو پیشرفت کرد. مدت زمان حضور او در پرسپولیس حتی به یک فصل هم نکشیده و او به نیمه‌نهایی لیگ قهرمانان آسیا رسیده است.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.