یکشنبه ۴ مهر ۱۴۰۰

هیچکس سوپراستار را نمی‌خواهد

نگرانی رئال مادرید از بازگشت بیل

نگرانی رئال مادرید از بازگشت بیل

رئال مادرید بر این باور است که تاتنهام گرت بیل را در پایان فصل به این باشگاه برمی‌گرداند. بیل نتوانسته در تاتنهام جا بیفتد. این بازیکن 31ساله در سپتامبر به صورت قرضی به شمال لندن برگشت، اما نتوانسته آمادگی بالایی داشته باشد.

این بازیکن تیم ملی ولز اخیرا در جریان برد سه بر یک مقابل استوک‌سیتی در جام اتحادیه دچار آسیب از ناحیه ساق پا شد. او در آن بازی گل زد، اما بین دو نیمه تعویض شد، و تاتنهام چند هفته اول 2021 را بدون این بازیکن سپری خواهد کرد.

سران رئال از این می‌ترسند که تاتنهام در پایان فصل، بیل را به این باشگاه برگرداند. آنها البته گزینه تمدید قرارداد قرضی بیل را برای یک فصل دیگر هم دارند.

این خبر برای رئال بسیار بد است، چون بیل قراردادی با دستمزد بالا دارد. تاتنهام در حال حاضر درصد بالایی از دستمزد او را می‌پردازد. او در سال حدود 13 میلیون پوند دریافت می‌کند، و مادرید هم که در دوران ویروس کرونا از نظر مالی در مضیقه است، نمی‌خواهد مجبور به پرداخت مجدد این مبلغ شود.

کمتر باشگاهی حاضر است این بازیکن را با این دستمزد بسیار بالا به خدمت بگیرد، و به این ترتیب برنامه‌های تابستانی رئال مادرید دچار مشکل خواهد شد. زین‌الدین زیدان، مربی رئال هم مدت‌هاست که گفته بیل جایی در برنامه‌هایش ندارد.

بیل در فصل بعد وارد آخرین سال قراردادش با رئال خواهد شد. این قرارداد در تابستان 2022 منقضی می‌شود.

او در تاتنهام تنها 11 بازی انجام داده است، آن هم در حالی که تاتنهام در لیگ برتر مدعی است، به فینال جام اتحادیه رسیده است، و در لیگ اروپا هم در گروه سختی حضور داشت. بیل سه گل هم زده است، اما مشخص نیست که چه زمانی به میادین برمی‌گردد.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.