شنبه ۲۲ خرداد ۱۴۰۰

آگوستی بندیتو: به نظر من لیونل مسی به احتمال زیاد در تابستان ما را ترک می کند

آگوستی بندیتو: به نظر من لیونل مسی به احتمال زیاد در تابستان ما را ترک می کند

نامزد ریاست بارسلونا گفت ماندن مسی بهترین خبر برای باشگاه خواهد بود اما او نسبت به این موضوع خوشبین نیست.

به گزارش ایران ورزشی، شایعات زیادی در مورد آینده لیونل مسی مطرح می شود. از پاری سن ژرمن و منچسترسیتی به عنوان تیم های آینده فوق ستاره آرژانتینی بارسلونا یاد می شود اما هواداران بارسلونا امیدوارند با تغییر مدیریت باشگاه، نظر مسی هم تغییر کند. با این حال آگوستی بندیتو، نامزد ریاست بارسلونا در گفتگو با ESPN گفت:

ماندن لیونل مسی بهترین خبر برای باشگاه خواهد بود اما من زیاد خوشبین نیستم. با توجه به شرایط باشگاه، فکر می کنم واقعا مهم است که او در بارسلونا بماند. باید این را بدانیم که مسی می داند دو سال آینده می تواند سخت باشد. او 20 سال در بارسلونا بوده، هوادار بارسلونا است و فکر می کنم او نسبت به شرایط، حساس است. همانطور که بارسلونا چیزهای زیادی به او داده، مسی هم چیزهای زیادی به ما داده است و وقت آن است که همه ما آستین های خود را بالا بزنیم.

دوست داشتم او در مصاحبه هفته گذشته اش بگوید می خواهد بماند اما این را نگفت و حالا باید منتظر باشیم ببینیم چه می شود. واقعیت این است که من بدبین هستم. یادتان باشد او در ماه آگوست پس از 20 سال حضور در باشگاه، خواهان جدایی بود. به نظر من او به احتمال زیاد در تابستان ما را ترک می کند.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.