جمعه ۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۰

کنعانی زادگان واقعا یزله را خوب اجرا می‌کند

شیری: جام حذفی را هم می‌خواهیم

شیری: جام حذفی را هم می‌خواهیم

ناصر قراگزلو/ مهدی شیری مدافع راست بی‌حاشیه پرسپولیس که در پست دفاع راست تیم سرخپوش نمایش‌های خوب و قابل قبولی ارائه داد در شادی‌های پس از گل و بعضی از کارهای دیگر هم استعداد زیادی دارد. استعدادی که بخشی از آن را مهدی در جشن قهرمانی از خود نشان داد.

قطعاً قبول داری که باید برای با شکوه‌تر شدن جشن پوکرتان خیلی بهتر می‌شد که برنده می‌شدید؟

بله بهتر می‌شد اما ما خودمان هم با نیت برد پای به میدان گذاشتیم چون می‌خواستیم باز هم هوادارانمان را خوشحال کنیم ولی با بدشانسی نشد با این وجود سعی کردیم در جشن با هوادارانمان از راه دوربین خوشحالی کنیم هر چند که جای آنها واقعاً در ورزشگاه خالی بود چون قطعاً با حضورشان جشن ما خیلی قشنگ‌تر و به قولی مهیج‌تر می‌شد اما با قهرمانی بعدی با حضور هوادارانمان کولاک می‌کنیم.

کنعانی زادگان هم یزله زد و هر کسی هر کاری بلد بود انجام داد!

بالاخره جشن قهرمانی بود و هر بازیکنی باید به شکلی شادی خودش را نشان می‌داد و آن را با هواداران میلیونی که پای صفحه تلویزیون ما را می‌دیدند تقسیم می‌کرد از همین رو انواع و اقسام شادی‌ها را انجام دادیم تا هوادارانمان را هم به بهترین شکل ممکن به وجد بیاوریم و خوشحالشان کنیم. محمد حسین هم که از قبل در مصاحبه‌اش به خود شما گفته بود برای هواداران در جشن قهرمانی یزله می‌زند و دیدید که به قولش عمل کرد البته مدافع ما اگر گلش در مقابل مسجد سلیمان هم قبول می‌شد برنامه‌های خوبی برای شادی داشت اما خب گلش آنجا قبول نشد و یزله و شادی زیبایش به جشن قهرمانی موکول شد. محمد حسین یزله را واقعاً خوب اجرا می‌کند و مانند فوتبالش که واقعاً یکی از بهترین مدافعان ایران است انصافاً در نوع شادی کردن و یزله زدن هم جزو بهترینهاست. دست او و بقیه درد نکند. امیدواریم که همه هوادارانمان از حرکات و شادی‌های بازیکنان که همه و همه به عشق آنها بود راضی بوده و لذت برده باشند.

خودت هم که با حرکات موزون در جشن قهرمانی به شکل ظریفی کولاک کردی؟!

(می‌خندد)، بالاخره من هم مانند بقیه بازیکنانمان خیلی خوشحال بودم و شادیم را به آن شکل و به قول شما حرکات موزون نشان دادم و به خودم گفتم یک شادی و حرکت زیبا در جشن قهرمانی رو کنم و بزنم و خدا را شکر که مورد قبول هم واقع شده است. اما واقعاً خوب حرکات موزون را انجام می‌دهی. نظر لطف شماست. ان‌شاءالله باز هم برای پرسپولیس قهرمانی کسب کنیم ودفعه بعد با هوادارانمان شادی قهرمانی داشته باشیم و آنجا هم حرکاتی داشته باشیم که هم ما لذت ببریم و هم هوادارانمانان را غرق در شادی کنیم تا آنها هم از شادی سیراب شوند.

در رختکن هم گویا حرکات موزونت تکرار شده؟!

بالاخره تقاضا زیاد بود و من هم به خواسته همبازیانم عمل کردم. گفتم که جشن بود و همه خوشحال بودند و از آن لذت می‌بردند به همین دلیل من هم سعی می‌کردم با بچه‌ها بیشتر لذت ببرم. حرکاتی هم که داشتم به قولی استعدادی بود و هیچ برنامه و تمرینی هم پشت‌اش نبود هر چند هر بازیکنی طبعا برای خودش و تیمش برنامه‌ریزی می‌کند که از جشن بیشترین لذت را ببرد چون بالاخره نتیجه یک فصل تلاش است و باید در آن جشن نتیجه و مزد تلاش را گرفت و لذتش را برد.

اما به نظر می‌رسد که در جام حذفی و یا حداقل در دو بازی باقیمانده خیلی انگیزه نداشته باشید یا اینکه آن انگیزه قهرمانی قبلی را نداشته باشید؟

نه اصلاً اینطور نیست. پرسپولیس پس از ماهها و چند بازی که پیروز می‌شده در یک بازی نتیجه را واگذار کرده به همین دلیل هم نباید با یک بازی قهرمان را زیر سؤال برد. از همین رو هم من قاطعانه می‌گویم در دو بازی بعدی هم با تمام توان به مصاف حریفانمان می‌رویم تا لیگ را بعد از قهرمانی به بهترین شکل ممکن به پایان ببریم و بعد از آن هم با روحیه بالا به جام حذفی پای بگذاریم تا با قدرت پیروز و قهرمان شویم.

چه قرعه‌ای را برای جام حذفی و قهرمانی‌تان بهترین می‌دانی؟

تیم‌هایی که در جام حذفی هستند همگی تیم‌های خوب و قدرتمندی هستند. برای ما هم قرعه هیچ فرقی نمی‌کند چون هدف ما قهرمانی است و تیمی که می‌خواهد قهرمان شود به قرعه و این چنین مواردی خیلی توجه نخواهد کرد. دنبال موفقیت هستیم و در جام حذفی هم بعد از رسیدن به نیمه نهایی خوب می‌دانیم که با دو برد دیگر می‌توانیم جام دوم را هم بالای سر ببریم و دبل کنیم به همین دلیل ان‌شاءالله در جام حذفی هم می‌بریم و دبل می‌کنیم و قدرتمندانه خودمان را برای بازی‌های لیگ قهرمانان آماده می‌کنیم.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.