یکشنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۰

بهترین بازیکنی که کنارش بازی کردم علی پروین است

محمد دادکان: نمی‌‎خواهند من باشم؛ علی کریمی گفت آیا من از این‌ها که هستند هم ضعیف ترم؟

محمد دادکان: نمی‌‎خواهند من باشم؛ علی کریمی گفت آیا من از این‌ها که هستند هم ضعیف ترم؟

محمد دادکان معتقد است که فدراسیون فوتبال ایران علاوه بر طلب ویلموتس، 150 میلیارد بدهی دارد.

به گزارش ایران ورزشی، محمد دادکان به بهانه سالروز خداحافظی اش از فوتبال با پیراهن پرسپولیس، گفتگویی انجام داده که به شرح زیر است:
دکتر خیلی زود از فوتبال خداحافظی کردید.
 
پدرم خدابیامرز چون خودش ورزشکار بود همیشه به من و برادرانم که عضو تیم ملی بودند می گفت یک روز بروید که حسرتتان را بخورند نه کنارتان بگذارند. بهترین خاطره ام این است که کسانی که در پرسپولیس بودند همه عاشق این تیم بودند. سرآمد بازیکنانی که کنارشان بازی کرده ام آقای علی پروین است.
 
چرا در انتخابات فدراسیون فوتبال ثبت نام نمی کنید؟
من هرجا بتوانم خدمت کنم می روم و دوست دارم و می دانم که می توانم هم خدمت کنم ولی وقتی نمی خواهند من خودم را به زور عرضه کنم؟ نه. این ها ما را که هیچ، سایه ما را می زنند چرا؟ چون ما چند جا صحبت کرده ایم که این ها ضعیف هستند همین برای من غل و زنجیز شده است.
 
خیلی ها معتقدند که حال فوتبال ما خوب نیست.
شما می دانید در فوتبال سالانه چقدر هزینه می شود؟ من اگر این را به شما بگویم پخش کنید انفجار است و خروجی اش چه؟ بگوییم باختیم به عراق و بحرین. شما فکر می کنید این کسانی که می روند و ثبت نام می کنند برای چه می روند؟ که اسمشان را امشب تلویزیون بگوید که رفتند کاندیدا شدند، یعنی آن شخص نمی داند رای نمی آورد؟ توروخدا این را پخش کنید. الان شما می دانید فدراسیون فوتبال غیر از بحث ویلموتس، بالای 150-160 میلیارد تومان بدهی دارد؟ می دانید باشگاه های پرسپولیس و استقلال چقدر بدهی دارند؟ همه این ها را کی کرده؟ الان من بگویم دوباره برای خودم دشمن ساخته ام و اگر این ها را می گویم خدایی نکرده می خواهم آبروی کسی را ببرم یا جلوی کسی بایستم؟ نه آقا، این کار یک کار تخصصی است.
 
نظرتان در خصوص حضور فوتبالی ها در انتخابات فدراسیون و شخص علی کریمی چیست.
علی کریمی با من تلفنی صحبت کرد و گفت آقای دادکان شاید خیلی ها بگویند من مدیر نیستم کار مدیریتی کم کرده ام و خیلی قشنگ این را گفت. بعد گفت یعنی من از این ها که هستند هم ضعیف ترم؟
 
داستان عجیب و پرسر و صدای ویلموتس و حالا هم شستا؟
اینکه شستا می آید ساختمان را توقیف می کند، یک چیز طبیعی است و هیچ موقع وزارت خانه و شستا در نهایتش به این شدت این کار را نمی کنند ولی آبروی جامعه ورزشی رفت.
 
می توانیم به خصوصی سازی سرخابی ها خوش بین باشیم؟
من ماکزیمم مصاحبه ای که کرده ام این بوده که کت تن خودشان است و یک دکمشه شان را می دهند. دیگر از این راحت تر بگویم؟ چرا خصوصی نمی کنند؟ چه کسی بخرد؟ خصوصی سازی شان می دانید چه بود؟ رفته بودند سراغ همین شستا که شما بیا پرسپولیس را بگیر و به استقلال هم گفته بودند شما را می دهیم به یکی دیگر که ما هم در حرفمان موفق باشیم که چیزی گفته ایم. شستا چه کسی است؟ آن هم مال دولت است.
 
داروی فوتبال ما چیست؟
خیلی سوال خوبی است برای حسن ختام. داروی فوتبال این است که سیاسیون و آنهایی که خودشان را عقل کل می دانند از فوتبال کنار بروند و با فوتبال بازی نکنند و به فوتبال آدم معرفی نکنند و اگر می خواهند به فوتبال مشاوره دهند تحمیل نکنند، مشکل ما این است.
کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.