دوشنبه ۵ مهر ۱۴۰۰

آشوبی: نتیجه دربی به هیچ وجه قابل پیش بینی نیست

آشوبی: نتیجه دربی به هیچ وجه قابل پیش بینی نیست

بازیکن پیشین دو تیم استقلال و پرسپولیس معتقد است یکی از تیم‌های حاضر در دربی تهران محدودیت بازیکن دارد و دیگری امضا پای بازی‌هایش نیست

به گزارش ایران  ورزشی و به نقل از تسینم، آشوبی در ابتدا اظهار داشت:
به اعتقاد من پرسپولیس علی‌رغم نتایجی که بعد از فینال لیگ قهرمانان آسیا گرفته، از چارچوب خوبی در بحث فنی برخوردار است. درست است که نتایج بعد از فینال، خیلی مقبول نبوده، ولی اعتقاد دارم بخشی زیادی از این نتایج به دلیل محدودیت این تیم در نفرات است. 
وی اضافه کرد:
پرسپولیس با این وضعیت کار سختی در دربی دارد و نمی‌توان انتظار بزرگی از این تیم داشت. جدایی نفرات این تیم در ابتدای فصل و حالا جدایی بشار رسن مشکل را بیشتر کرده است، ولی پرسپولیس کماکان تیم بزرگ و خوبی است. البته اگر جدایی نفرات برای این تیم پیش نمی‌آمد، بدون تردید پرسپولیس شرایط دیگری را در دربی تجربه می‌کرد. 
این کارشناس فوتبال که سابقه بازی در دو تیم استقلال و پرسپولیس را دارد، درباره وضعیت تیم محمود فکری تصریح کرد:
نتایج استقلال قابل دفاع است، ولی امضای این تیم پای بازی‌‌هایش دیده نمی‌شود. استقلال در همه بازی‌ها تیم برتر و غالب بازی نیست، ولی نتایج خوبی گرفته است. علاوه بر این استقلال بازیکنان خوبی دارد و دست فکری بر عکس یحیی پُر است.
آشوبی اشاره کرد:
فکر می‌کنم بازی خوبی را شاهد باشیم، البته نتیجه به هیچ عنوان قابل پیش‌بینی نیست و هر دو تیم به یک میزان احتمال موفقیت دارند. اگر پرسپولیس این محدودیت‌ بازیکنان را نداشت شاید پیش‌بینی کردن ساده‌تر بود، ولی با این وضعیت همه چیز 50 - 50 است.
کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.