دوشنبه ۱۱ اسفند ۱۳۹۹

پایان رافت: کاش VAR در فوتبال ایران بود تا اشتباهات کمتر می ‌شد

پایان رافت: کاش VAR در فوتبال ایران بود تا اشتباهات کمتر می ‌شد

پایان رافت می ‌گوید با جدایی برخی بازیکنان پرسپولیس دست کادر فنی این تیم خالی شده است

به گزارش ایران ورزشی، پایان رافت درباره دربی 94 به ایسنا گفت:

در دو ماه اخیر تمام تمرکز پرسپولیس روی دیدار فینال لیگ قهرمانان آسیا بود و به همین خاطر لیگ را دست کم گرفته بودند و نتوانستند نتایج مطلوبی بگیرند. الان هم که سه بازی عقب افتاده دارند. از طرف دیگر استقلال صدرنشین است و روحیه خوبی برای این دیدار دارد اما من فکر می ‌کنم جایگاه تیم ‌ها در جدول تاثیر چندانی روی بازی ندارد چون بازیکنان با انگیزه خاصی برای این بازی خود را آماده می ‌کنند.

رافت افزود:

در روزهایی که پرسپولیس خود را برای فینال لیگ قهرمانان آسیا آماده می ‌کرد، سعی داشت با ترکیبی بازی کند که قرار است در فینال به میدان برود و به همین خاطر می ‌توان گفت هفته‌های ابتدایی لیگ را از دست دادند. با این حال داربی شرایط خاص خودش را دارد و تیمی که بتواند با تمرکز بالا بازی کند و از فرصت‌ها به خوبی بهره ببرد، برنده میدان خواهد شد. من فکر می ‌کنم پرسپولیس تیمی است که چندین سال ثبات داشته و از این جهت  نسبت به استقلال اوضاع بهتری دارد.

رافت درباره عملکرد یحیی گل ‌محمدی هم گفت:

هم آقای گل ‌محمدی و هم کادر فنی ‌اش تحت فشار هستند. از طرف دیگر مدیریت هم تحت فشار است که بازیکنان یک به یک از تیم جدا شده ‌اند و دست کادر فنی بسته شده است. بازیکنانی که رفتند همه تاثیرگذار بودند.

او به جدایی بشار رسن اشاره کرد و گفت:

بشار بازیکنی بود که در خط هافبک همه بار حمله پرسپولیس را به دوش می‌ کشید و الان که نیست کار سخت شده است. با این حال تیم باید با داشته‌ های خود کار را پیش ببرد. الان هم باید برنامه‌ ریزی شود که برای بازیکنان جدا شده بازیکنان جایگزین خوبی جذب شود. الان تیم مهاجم خوبی ندارد و فقط مهدی عبدی است و او هم بازی ‌اش بگیر و نگیر دارد.

او همچنین گفت:

داشته‌ های آقای گل‌ محمدی همین نفرات است و ما امیدواریم او بتواند با ایجاد تغییرات تاکتیکی نتایج مطلوبی بگیرد.

رافت درباره حاشیه‌ های پیش از مسابقه و انتقادات به داوری هم گفت:

حاشیه اگر نباشد بهتر است چون حاشیه روی بازی تاثیر منفی می ‌گذارد. درباره داوری هم ای کاش VAR بود تا اشتباهات کم ‌تر می ‌شد. با این حال امیدوارم پرسپولیس آن قدر خوب باشد که کاری به این مسائل نداشته باشد.

او در پایان درباره خاطره‌اش از داربی هم گفت:

بازی ‌ای که سال 79 انجام شد و با گل من و مهدی هاشمی‌ نسب پیروز شدیم برایم خاطره ‌انگیز است.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.