یکشنبه ۹ آذر ۱۳۹۹

چالش بزرگی پیش رو داریم

منتظری: الخریطیات در لیگ می‌ماند

منتظری: الخریطیات در لیگ می‌ماند

پژمان منتظری، مدافع ایرانی الخریطیات که بازی‌های خوبی را برای این تیم در فصل گذشته انجام داده بر این باور است که با وجود رقابت‌های سخت و حساس پیش رو می‌توانند تیمشان را در لیگ ستارگان قطر حفظ کنند.

امیدواری منتظری به بقا با الخریطیات

مدافع ایرانی الخریطیات که بازی‌های خوبی را برای این تیم در فصل گذشته انجام داده بر این باور است که با وجود رقابت‌های سخت و حساس پیش رو می‌توانند تیمشان را در لیگ ستارگان قطر حفظ کنند. پژمان منتظری بدون تردید یکی از مردان کلیدی تیمش بوده و سرمربی‌شان هم حساب ویژه‌ای روی مدافع باتجربه ایرانی‌اش باز کرده است.  او تیمش را شایسته حضور در سطح اول فوتبال این کشور می‌داند. منتظری می‌گوید: «بدون شک ما در لیگ ستارگان یک چالش بزرگ را پشت سر می‌گذاریم زیرا هدف ما باقی ماندن در لیگ است و قصد بازگشت به لیگ دسته دوم را نداریم.
 الخریطیات لیاقت صعود و حضور در لیگ ستارگان را داشت و پس از اینکه دو فصل پیش به دسته پایین سقوط کرد، فصل گذشته توانست مجدداً به لیگ ستارگان صعود کند بنابراین بیشتر بازیکنان تجربه کافی برای بازی در لیگ ستارگان را دارند.»
 منتظری نتایج به دست آمده تیمش در هفته‌های ابتدایی لیگ را قابل قبول می‌داند و برای آن دلایلی را مطرح می‌کند: «نتایج و بازی ارائه شده توسط تیم قابل قبول است، بخصوص که تیم ما کامل نبوده و ما فقط با سه بازیکن خارجی بازی می‌کردیم و با این وجود در یک دیدار برنده شدیم و بنابراین این نتایج سطح اصلی تیم را نشان نمی‌دهد و ما هنوز در ابتدای کار هستیم. ما توانایی کسب امتیازات بیشتر در بازی‌های بعدی لیگ را داریم.»  لیگ قطر دچار وقفه شده و این بهترین فرصت برای تیم‌هایی است که نتوانستند قبل از شروع لیگ به شرایط مسابقه برسند. شکی نیست که این فرصت خوبی برای برخی تیم‌ها است که ترکیب آنها کامل نشده و ما نیز یکی از آنها هستیم و طی روزهای گذشته با اضافه شدن سایر بازیکنان، تیم ما کامل‌تر شد و ما در دیدارهای بعدی با ترکیب متفاوتی ظاهر خواهیم شد. امیدوارم از این فرصت به دست آمده نهایت استفاده را ببریم تا در ادامه مسیر به نتایج دلخواه‌مان دست پیدا کنیم.»
 بازیکن ایرانی الخریطیات که پیش از این هم سابقه حضور در لیگ این کشور را داشته درباره لیگ فعلی و قیاس آن با سال‌های گذشته اینطور می‌گوید: «لیگ قطر پیشرفت زیادی داشته و تیم‌ها بازیکنان خوبی را به خدمت گرفته‌اند و همین هم باعث شده تا شاهد رقابت نزدیکی بین تیم‌ها باشیم.» پژمان منتظری با تجربه سال‌ها بازی در لیگ قطر یکی از بازیکنان کلیدی الخریطیات محسوب می‌شود. یوسف ادم، سرمربی الخریطیات حساب ویژه‌ای روی توانایی‌های منتظری باز کرده و به همین دلیل این مدافع مرکزی به یکی از نقاط قوت و امیدهای اصلی هواداران باشگاه قطری تبدیل شده است.
کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.