پنج شنبه ۲۷ مرداد ۱۴۰۱

محسن بنگر: پیش بینی می کنم پرسپولیس با دو گل دربی را ببرد

محسن بنگر: پیش بینی می کنم پرسپولیس با دو گل دربی را ببرد

محسن بنگر در خصوص آخرین وضعیت پرسپولیس گفت: پرسپولیس بعد از اتمام لیگ قهرمانان آسیا حالا تمام تمرکزش را روی لیگ گذشته است و شرایط خیلی خوبی دارد. این تیم با انجام دادن بازی‌های عقب افتاده می‌تواند به بالای جدول برگردد و مشکل خاصی هم در این تیم وجود ندارد

به گزارش ایران ورزشی، محسن بنگر در مورد آخرین وضعیت پرسپولیس در آستانه دربی پایتخت و اینکه برخی معتقدند شاگردان یحیی گل‌محمدی از لحاظ روحی شرایط خوبی ندارند به تسنیم گفت:

پرسپولیس بعد از اتمام لیگ قهرمانان آسیا حالا تمام تمرکزش را روی لیگ گذشته است و شرایط خیلی خوبی دارد. این تیم با انجام دادن بازی‌های عقب افتاده می‌تواند به بالای جدول برگردد و مشکل خاصی هم در این تیم وجود ندارد. مسئله مهم این است که بازیکنان و کادر فنی نباید به حواشی و برخی حرف‌های که در بیرون زده می‌شود، توجه کنند.

محسن بنگر ادامه داد:

پرسپولیس با نساجی در زمین حریف مساوی کرد و فوتبال خوبی را در آن شرایط آب و هوایی به نمایش گذاشت، ضمن اینکه در بازی با ذوب‌آهن هم بدشانس بود. بازی با سپاهان هم که مثل یک دربی است و پرسپولیس با حریف ضعیفی بازی نمی‌کرد. من معتقدم که تیمِ گل‌محمدی مشکل روحی ندارد و روحیه بازیکنان هم خوب است. بازیکنان پرسپولیس آنقدر تجربه دارند که بدانند این تیم در چه موقعیتی قرار دارد. مطمئن باشید پرسپولیس امسال هم یکی از شانس‌های قهرمانی است.

مدافع پیشین تیم پرسپولیس در پاسخ به سوالی در مورد وضعیت تیم استقلال گفت:

من بازی‌های استقلال را دنبال نمی‌کنم و نمی‌توانم نظری بدهم، ولی فکر می‌کنم آن ها بازی‌های سختی انجام نداده‌اند. امیدوارم پرسپولیس در این بازی برنده از زمین بیرون بیاید. پیش‌بینی من این است که پرسپولیس با دو گل دربی را می‌برد

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.