شنبه ۹ اسفند ۱۳۹۹

این موضوع ربطی به من، بهاروند و کمیته پزشکی فدراسیون ندارد

زهره هراتیان: دوپینگ بازیکنان فقط از طریق فدراسیون پزشکی ورزشی اعلام می‌شود

زهره هراتیان: دوپینگ بازیکنان فقط از طریق فدراسیون پزشکی ورزشی اعلام می‌شود

زهره هراتیان در خصوص رای بازی پرسپولیس و ذوب‌آهن گفت: نه قاضی هستم و نه عضو کمیته انضباطی، تخطی‌ها اعلام شده و جریمه هم در نظر گرفته شده است

به گزارش ایران ورزشی، زهره هراتیان در خصوص حضورش در فدراسیون فوتبال گفت:
برای پیگیری امور اداری در فدراسیون فوتبال حاضر شدم.
هراتیان در خصوص شایعاتی که درباره بحث دوپینگ هروویه میلیچ مطرح شده گفت:
از همه خواهش می‌کنم کمک کنیم هواداران از فضای مجازی به فضای حقیقی بیایند. از سال 1394 تست دوپینگ را فدراسیون پزشکی ورزشی یا نادو می‌گیرد که یک فدراسیون جدا هستند. آن ها تست گرفته و جواب‌ها را هم خودشان می‌گیرند. این فدراسیون جواب مثبت یا منفی را با یک رونوشت به فدراسیون فوتبال می‌فرستد. موضوع فقط از طریق فدراسیون پزشکی ورزشی اعلام می‌شود و هیچ ربطی نه به من، نه آقای بهاروند و نه به کمیته پزشکی فدراسیون دارد. 
رییس ایفمارک در خصوص رای بازی پرسپولیس و ذوب‌آهن و تخطی‌هایی که صورت گرفته گفت:
وظیفه‌ام این است که پروتکل‌ها را مقایسه کنم و هر موضوعی که خلاف پروتکل‌ها بود اعلام کنم. اینکه بعد از آن چه اتفاقی می‌افتد در حوزه فعالیت من نیست. نه قاضی هستم و نه عضو کمیته انضباطی، تخطی‌ها اعلام شده و جریمه هم در نظر گرفته شده است. ما این جزئیات را اعلام کردیم و اگر کمیته انضباطی جزئیات را می‌دانست باید اعلام می‌کرد. وظیفه ندارم در رسانه اعلام کنم که تخطی چه بوده، وظیفه من این است که تخطی را مکتوب به کمیته انضباطی ارسال کنم و این کار را هم انجام دادم.
هراتیان در پاسخ به این سوال که در صورت تخطی ذوب‌آهنی‌ها باید نتیجه بازی با پرسپولیس برگردد گفت:
هر حرفی بزنم استنباط شخصی‌ام است. درباره این مسائل باید کمیته انضباطی تصمیم بگیرد و در قوانین چنین چیزی مطرح نشده است. فقط بند 6 آیین‌نامه گفته که هر تخطی صورت بگیرد مستندات آن به کمیته انضباطی ارسال می‌شود و ما هم براین اساس این کار را انجام دادیم. 
کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.