پنج شنبه ۷ بهمن ۱۴۰۰

پاری سن ژرمن به تمدید قرارداد کیلیان ام باپه خوش بین است

پاری سن ژرمن به تمدید قرارداد کیلیان ام باپه خوش بین است

لئوناردو مدیر ورزشی باشگاه پاری سن ژرمن دائما در حال مذاکره با خانواده کیلیان ام باپه است تا قرارداد این بازیکن را تمدید کند.

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از آو اس، معرفی پوچتینو به عنوان سرمربی جدید باشگاه پاری سن ژرمن، می تواند پیشرفت بزرگی در روند مذاکرات لئوناردو با کیلیان ام باپه برای تمدید قرارداد ایجاد کند. یکی از فاکتورهای حیاتی ام باپه برای تمدید قرارداد، ارائه پروژه بزرگ که شانس فتح لیگ قهرمانان اروپا را داشته باشد، بود و حالا این امر با حضور پوچتینو می تواند اتفاق بیافتد.

در ماه دسامبر، لئوناردو اشاره کرد که روند مذاکرات با ام باپه به خوبی پیش می رود ولی بازیکن فرانسوی تا الان هیچ پیشنهادی را قبول نکرده است. لئوناردو در نظر دارد که پیشنهاد دستمزدی همچون نیمار به او بدهد تا نشان دهد که ام باپه نقش مهمی در تیم دارد.

یکی دیگر از انگیزه هایی که ممکن است، ام باپه با پاری سن ژرمن تمدید کند، رسیدن به رکورد گلزنی ادینسون کاوانی است که به عنوان بهترین گلزن تاریخ این باشگاه معرفی شود. ام باپه در ماه دسامبر مقابل مون پلیه به رکورد 100 گل با پیراهن این باشگاه رسید و ادینسون کاوانی هم با 200 گل، بهترین گلزن تاریخ پاری سن ژرمن است.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.