سه شنبه ۱۲ اسفند ۱۳۹۹

انصاری‌فرد به این گل نیاز داشت

کریم، قهرمان یونان

کریم، قهرمان یونان

کریم این گل را نیاز داشت، چون مدتی بود برای آ.ا. ک گل نزده بود. با گل مهمی که کریم زد و باعث صعود آ.ا.ک شد او حالا در تمام یونان مثل یک قهرمان دیده می‌شود. بخصوص که خیلی‌ها از تیتر کریم رویایی استفاده کرده بودند.

شعار «کریم رویایی» در یونان

درحالی که بازیکنان آ.ا.ک در استادیوم خانگی‌شان دور کریم انصاری‌فرد حلقه زده و صعودشان با گل بی نظیر او را جشن گرفته بودند، به دلیل شرایط بغرنج کرونا در یونان هواداری در ورزشگاه حاضر نبود. اما هواداران آ.ا.ک تیم‌شان را حتی در این شرایط تنها نگذاشته و با جمع شدن مقابل ورزشگاه المپیک آتن جشن و شادی صعود را آغاز کردند. زمانی که بازیکنان آ.ا.ک در حال ترک ورزشگاه بودند هواداران یونانی از این فرصت استفاده کرده و با وجود شرایط کرونایی بازیکنان را در آغوش کشیده و به جشن و پایکوبی پرداختند.

کریم انصاری‌فرد نخستین گل خود را در این بازی برای آ.اک اتن به ثمر رساند تا نقش پررنگی در صعود داشته باشد. یکی از خبرنگاران فوتبالی یونان درباره درخشش کریم انصاری‌فرد و نظر هواداران آ.ا.ک و یونانی‌ها درباره او بعد از گل مهمش می‌گوید: «کریم این گل را نیاز داشت، چون مدتی بود برای آ.ا. ک گل نزده بود. با گل مهمی که کریم زد و باعث صعود آ.ا.ک شد او حالا در تمام یونان مثل یک قهرمان دیده می‌شود. بخصوص که خیلی‌ها از تیتر کریم رویایی استفاده کرده بودند. گل انصاری‌فرد واقعاً استثنایی بود و حالا میلیون‌ها یونانی هوادار سرسخت او هستند. عملکرد او در جریان بازی واقعاً استثنایی بود.»

 

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.