پنج شنبه ۱۱ آذر ۱۴۰۰

حجت نظری: اگر VAR بود، نتایج بهتری می گرفتیم

حجت نظری: اگر VAR بود، نتایج بهتری می گرفتیم

سخنگوی باشگاه استقلال در خصوص وضعیت این تیم در آستانه دربی گفت: امیدواریم همه چیز طبق روال پیش برود و تماشاگران هم دیدار گرم، جذاب و پرگلی را شاهد باشند

به گزارش ایران ورزشی،حجت نظری درباره آخرین وضعیت استقلال در آستانه دربی به برنامه تهران ورزشی گفت:

شرایط بسیار خوبی داریم و تیم از جهات مختلف آماده این بازی بسیار مهم است. امیدواریم همه چیز طبق روال پیش برود و تماشاگران هم دیدار گرم، جذاب و پرگلی را شاهد باشند.

حجت نظری درباره شائبه هایی که درباره انتخاب رضا کرمانشاهی به عنوان داور دربی مطرح شده است گفت:

 اجازه بدهید درباره این امر موضع نگیرم اما اطمینان داریم هر چیزی که در نهایت باعث حرف و حدیث شود، موضع ایجاد می‌کند. بی تردید با کم اشتباه یا بی اشتباه  بودن عملکرد داور هیچ یک از دو تیم نمی توانند درباره تیم داوری موضع  بگیرند اما اشتباهات داوری می تواند روی ذهنیت تماشاگران که به دلیل کرونا نمی توانند در ورزشگاه حاضر باشند تاثیر بگذارد.

سخنگوی هیات مدیره استقلال گفت:

سوابق داور و برخی سوت‌هایی که احیانا در گذشته نتایج بازی ها را تغییر داده است، روی ذهنیت تیم‌ها و هواداران تاثیر می گذارد. امیدواریم بازی دیدنی و از لحاظ داوری هم بی خطا و بی اشتباهی را شاهد باشیم.

نظری درباره پاداش برد استقلال در دربی توضیح داد:

حتما این اتفاق می افتد و برای تمام بازی های مهم پاداش در نظر می گیریم. برای برد دربی هم پاداش در نظر گفته و باید آن را پرداخت کنیم. پادش های قبلی را هم پرداخت کرده ایم.

حجت نظری درباره تاکید تیم حریف برای استفاده از سیستم VAR گفت:

قطعا از این سیستم و هرگونه کمک به داور وسط استقبال می کنیم و بی تردید باورمان این است اگر این سیستم وجود داشت می توانستیم نتایج بهتری کسب کرده و با امتیاز بالاتر در صدر جدول باشیم.

عضو هیات مدیره استقلال درباره آخرین وضعیت این باشگاه برای دریافت مجوز حرفه ای گفت:

تمام کارهای مربوط به کسب مجوز حرفه ای را انجام دادیم و تایید اولیه هم در سایت AFC منتشر شد. منتظر مجوز نهایی هستم اما به نظر نمی رسد برای کسب مجوز نهایی مشکلی داشته باشیم.

نظری درباره فشارهای موجود برای استفاده از سیستم کمک داور ویدیویی و تست دوپینگ برای این بازی گفت:‌

امکان دارد برخی مواقع افرادی در اتاق های فکری اقدام هایی را برای تحت تاثیر قرارداد دادن تیم ها در زمان بازی های مهم انجام بدهند و خیلی از اتفاق ها تازگی ندارد. همیشه این مسائل را شاهد بوده ایم اما اطمینان دارم روی ما تاثیری نمی گذارد و حتی از اینکه از تمام بازیکنان تست دوپینگ گرفته شود، استقبال می‌کنیم. اطمینان داریم باشگاه استقلال از تمام آزمون ها سربلند بیرون می‌‌آید

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.