جمعه ۸ بهمن ۱۴۰۰

دربی‌اولی‌های پرسپولیس؛ 4 نفر فیکس، 3 تا ذخیره

دربی‌اولی‌های پرسپولیس؛ 4 نفر فیکس، 3 تا ذخیره

ایران ورزشی: در تیم پرسپولیس بازیکنانی حضور دارند که این فصل به تیم اضافه شده‌اند و سابقه حضور در دربی بزرگ تهران را ندارند.
دربی‌اولی‌های پرسپولیس کم نیستند اما مطمئناً دربی بی‌تماشاگر چندان هم نمی‌تواند و نباید روی کیفیت بازی آنها تأثیری بگذارد چرا که ورزشگاهی با حدود 80 هزار تماشاگر که نیمی از آنها علیه‌ات شعار می‌دهند، منتظر اشتباهت هستند تا مسخره‌ات کنند، به سمتت چیزهای مختلفی پرتاب می‌کنند و بی‌دلیل دشنامت می‌دهند و موقع کرنر زدن شرایط را برایت شبیه میدان جنگ می‌کنند، با ورزشگاهی که هیچ تماشاگری ندارد زمین تا آسمان فرق خواهد کرد.
در تیم پرسپولیس بازیکنان جدیدالورود در این فصل یعنی حامد لک، سعید آقایی، میلاد سرلک، آرمان رمضانی، مهدی مهدیخانی ،علی شجاعی و احسان پهلوان 7 بازیکنی هستند که دربی اول‌شان را تجربه می‌کنند و اگر عیسی آل‌کثیر هم محروم نبود، تعداد دربی‌اولی‌های سرخ به 8 نفر می‌رسید.از این جمع جالب اینجاست که چهار نفر به احتمال زیاد در ترکیب اصلی خواهند بود و 3 تای دیگر هم شانس بازی در طول مسابقه را دارند.
حامد لک، سعید آقایی، احسان پهلوان و میلاد سرلک چهار بازیکنی هستند که به احتمال زیاد در ترکیب قرار خواهند گرفت ضمن اینکه مهدیخانی و رمضانی هم شاید در طول مسابقه وارد بازی شوند.نفر هشتم که برای اولین بار دربی بزرگ پایتخت را تجربه خواهد کرد علی شجاعی است اما شرایط برای او کاملاً مشخص و شفاف نیست. شجاعی که از ناحیه کتف مصدوم شده، در دو روز گذشته هم در تمرین گروهی حاضر بوده هم به صورت انفرادی تمرین کرده اما هنوز حضورش در دربی قطعی نشده است.
شجاعی هم اگر مشکل کتف نداشته باشد و پزشکان مجوز حضور در بازی فردا را به او بدهند، شانس بازی حداقل به عنوان بازیکن جانشین را دارد. این وینگر 23 ساله خیلی دوست دارد فردا اولین دربی عمرش را تجربه کند اما شاید این بار قسمتش نشود. شاید هم مجوز بازی را بگیرد اما به میدان نرود که در این شرایط با توجه به خالی بودن ورزشگاه ، دربی برای او چیز خاصی نخواهد داشت.

 

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.