یکشنبه ۲۳ مرداد ۱۴۰۱

هاشمی نسب: دور از انصاف است بگوییم فولاد مقابل سپاهان وقت تلف کرد

هاشمی نسب: دور از انصاف است بگوییم فولاد مقابل سپاهان وقت تلف کرد

مربی تیم فوتبال فولاد خوزستان گفت اگر بازیکنانمان ضربه مغزی هم شدند توپ را بیرون نمی‌زنیم و بازی را ادامه می‌دهیم.

به گزارش ایران ورزشی، هاشمی نسب در ابتدا اظهار داشت:

در مورد بازی  می دانستیم بازی سختی مقابل تیم پرمهره سپاهان داریم. می دانیم روز سختی در انتظارمان است. نقاط ضعف و قوت آن ها را آنالیز کرده بودیم و می دانستیم از بازی چه می خواهیم. بازی را خوب شروع کردیم. یک گل زدیم و نیمه اول می توانستیم کار را تمام کنیم اما روز خوب مهاجمانمان نبود. در ضربات آخر کم دقت بودیم.

وی ادامه داد:

در نیمه دوم  بازی متعادل بود و هوایی شد. در درگیری های هوایی همه چیز 50-50 بود. از این نتیجه راضی نیستیم اما تلاش و تمرین می کنیم در آینده به جایگاه واقعیمان برسیم.

هاشمی نسب در خصوص مشکلات این تیم در خط حمله گفت:

موقعیت هایی داشتیم که می توانستیم از آن ها استفاده کنیم. اما متاسفانه نمی دانم به آن عدم تمرکز یا بدشانسی بگوییم. البته باید تیم روبرو تیم کوچکی نبود. سپاهان تیم قابل احترامی است. ما خلق موقعیت داشتیم اما تلاش می کنیم این ضعف را برطرف کنیم. اما بدشانسی بالاخره دست از سر ما بر می دارد و توپ هایمان به گل تبدیل می شود.

مربی فولاد در مورد اینکه بازیکنان این تیم خودشان را روی زمین می انداختند اظهار داشت:

همانطور که گفتم در نیمه دوم بازی به سمت هوا آمد. سپاهان بازی مستقیم داشت. آوراژ قدی ما از آن ها خیلی کمتر بود وقتی بازیکنان با تمام وجود روی هوا می روند قطعا درگیر می شوند. اما اگر بحث وقت تلف کردن فولاد است ما به دنبال این نیستیم و به دنبال برد بودیم. خیلی دور از انصاف است که بگوییم فولاد وقت تلف کرده اما چشم اگر بازیکنانمان ضربه مغزی هم شدند توپ را بیرون نمی زنیم و بازی را ادامه می دهیم

وی در خصوص ضعف تهاجمی فولاد عنوان کرد:

آمده بودیم برای برد. واقعیت امر این بود. به تیممان و بازیکنانمان ایمان آوردیم. آمده بودیم که بازی را ببریم. اما در نیمه اول سه چهار تعویض اجباری شد. وقتی در یک پست سه تعویض می کنید دست مربی بسته می شود. اتفاقاتی افتاد، برای نیمه دوم و دقیقه 70 به بعد برنامه داشتیم که متاسفانه مصدومیت هایی که انظارش را نداشتیم شیرازه تیم ما را به هم زد.

هاشمی نسب گفت:

خواهش می کنم از دوستان عزیز که در مورد نیمکت فولاد کمتر صحبت کنند. خیلی نیمکت ها هست که اگر دوربین بگذارید و دو مترجم پرتغالی و شمالی و آلمانی بگذارید متوجه می شوید چه صحبت هایی مطرح می شود. در بازی های قبلی روی نیمکت اشتباهاتی داشتیم، جریمه آن را هم با کارت قرمز و زرد دیده ایم. اگر پایمان را بیشتر از گلیممان دراز کنیم برخورد می شود. خواهشم می کنم تمرکزتان را روی تیمتان بگذارید و به نیمکت فولاد حرف نزنید. اگر در مورد اخطاری ها و اخراجی های نیمکت های تیم های دیگر آمار بگیرید، قطعا ما در رتبه دهم به بالا هستیم.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.