دوشنبه ۲۹ اسفند ۱۴۰۱

مقصد بعدی اوزیل توسط برادرش لو رفت

مقصد بعدی اوزیل توسط برادرش لو رفت

برادر مسوت اوزیل با انتشار عکسی از تیم فنرباغچه در اینستاگرام خود، خبر از پیوستن برادرش به این تیم ترکیه ای داد.

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از دیلی میرور، مسوت اوزیل هافبک آلمانی آرسنال مدت ها است در ترکیب این تیم قرار ندارد و او در تابستان بازیکن آزاد محسوب خواهد شد. اوزیل با دریافت هفته ای ۳۵۰ هزار پوند بیشترین دریافتی را در بین بازیکنان آرسنال دارد.

در حالی که تیم آمریکایی دی سی یونایتد نیز به جمع تیم های خواهان اوزیل اضافه شده است، فنرباغچه با ارائه پیشنهاد ۳ و نیم ساله به این بازیکن توانسته رضایت اوزیل را جلب کند تا بازیکن ترک تبار آماده رفتن به این تیم شود.

موتلو برادر مسوت اوزیل  با انتشار عکسی از تیم فنرباغچه در اینستاگرام خود، خبر از پیوستن برادرش به این تیم ترکیه ای داد تا انتقال اوزیل با فنرباغچه نهایی شود.

به این ترتیب او تا ۱۰ روز آینده رسما قرارداد خود را با تیم فنربافچه امضا می کند تا خروجی بزرگ آرسنال در نقل و انتقالات زمستانی لقب گیرد.

مسوت اوزیل همراه آلمان موفق شد در جام جهانی ۲۰۱۴ برزیل قهرمانی در جام جهانی را به دست بیاورد و در سال ۲۰۱۸ هم عضوی از تیم ناکام ژرمن ها بود که در مرحله گروهی حذف شد و از آن زمان اوزیل نیز دیگر به تیم ملی فوتبال کشورش دعوت نشد تا ۲۰۱۸ پایانی بر حضور او در "مانشافت" باشد.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.