شنبه ۸ بهمن ۱۴۰۱

رضا کرمانشاهی: از اینکه دربی را قضاوت کردم احساس غرور می کنم

رضا کرمانشاهی: از اینکه دربی را قضاوت کردم احساس غرور می کنم

رضا کرمانشاهی به اعتراضات سرمربیان دو تیم استقلال و پرسپولیس در دربی 94 واکنش نشان داد

به گزارش ایران ورزشی، رضا کرمانشاهی درباره قضاوت نود و چهارمین دربی پایتخت به تسنیم گفت:

قضاوت در دربی متفاوت از همه بازی ‌ها بود. وقتی در این دیدار بزرگ فوتبال ایران حضور دارید و قضاوت بازی بر عهده شما است، احساس غرور می ‌کنید. با وجود این احساس غرور، نیم ‌نگاهی به حواشی هم داریم تا خدای ناکرده مرتکب اشتباهی نشویم و تصمیمی نگیریم که عده ‌ای یک عمر ما را نبخشند. خدا را در نظر می ‌‌گیریم و سعی می‌ کنیم بهترین قضاوت‌ ‌مان را انجام دهیم و خوب سوت بزنیم.

کرمانشاهی در مورد اینکه به نظر می ‌رسید استرس کمی دارد، گفت:

شب قبل از بازی کمی استرس داشتم، اما وقتی وارد زمین شدم، استرس نداشتم. از خدا خواستم این دربی بهترین قضاوتم باشد. خودم هم صد در صد تلاش را انجام دادم تا اشتباهی مرتکب نشوم. شاید در دیدارهای قبلی به اعتقاد برخی ناظران دوندگی کمتری داشتم، اما در این بازی سعی کردم در همه صحنه‌ ها حضور داشته باشم.

داور دربی 94 عنوان کرد:

پیش از شروع بازی، فریدون اصفهانیان، علیرضا سهرابی، اعضای کمیته داوران، سهیل مهدی و رییس هیات فوتبال تهران در رختکن حضور پیدا کردند و انرژی می ‌دادند و آرزوی موفقیت می ‌کردند. این دیدار با همه بازی‌ های قبلی متفاوت بود و دوست داشتم سربلند بیرون بیایم.

کرمانشاهی در خصوص اینکه در صحنه ‌ای از بازی با اعتراض محمود فکری، سرمربی استقلال رو به ‌رو شد، گفت:

به مربیان حق می‌ دهم، آنها چند برابر ما تحت فشار هستند و ممکن است فریاد بزنند و اخم کنند. میلیون ‌ها هوادار از مربیان و بازیکنان دو تیم انتظار دارند که بازی را ببرند، در این سطح که می‌ شنویم تماشاگران راضی هستند تیم ‌شان جام نگیرد، اما دربی را ببرد. بنابراین به مربیان حق می‌ دهم که شاید در یک صحنه تصوراتی داشته باشند و واکنش نشان دهند. از همه افرادی که از من و تیم داوری حمایت کردند، تشکر می ‌کنم.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.