یکشنبه ۲۹ فروردین ۱۴۰۰

رونی: منچستر باید برای «کین» هزینه کند نه «سانچو»

رونی: منچستر باید برای «کین» هزینه کند نه «سانچو»

ستاره سال‌های نه چندان دور شیاطین سرخ، تصمیم این تیم مبنی بر خرید «جیدون سانچو» را اشتباه می‌داند.

تیم فوتبال منچستریونایتد از مدتی قبل به دنبال جذب ستاره انگلیسی و جوان تیم دورتموند بود اما مسوولان این تیم آلمانی برای فروش سانچو ۱۰۰ میلیون پوند می‌خواهند. منچستری‌ها مصمم هستند تا قبل از بسته شدن پنجره‌های نقل و انتقالاتی این انتقال را تکمیل کرده و سانچو را به اولدترافورد بیاورند.

«وین رونی» کاپیتان و ستاره سال‌های نه چندان دور باشگاه منچستریونایتد به خبر این انتقال واکنش نشان داد. او در حالی که طرفدار بزرگ سانچو به شمار می‌رود اما معتقد است که باشگاه باید برای پست شماره ۹ سرمایه‌گذاری بهتری داشته باشد.

رونی در ستون اختصاصی خود برای روزنامه ساندی‌تایمز در این خصوص، نوشت: سانچو بازیکن بسیار خوبی است اما به نظر من عجیب است که خرید او در اولویت منچستر باشد. «مارکوس راشفورد»،   «آنتونی مارسیال» و «میسون گرینوود» استعدادهایی هستند که در پست مشابه سانچو حضور دارند.  در نظر گرفتن نزدیک به ۱۰۰ میلیون پوند برای شخصی مشابه این استعدادها منطقی نیست.

وی ادامه داد: من ترجیح می‌دهم ۱۰۰ میلیون پوند را برای جذب «هری کین» خرج کنم. بله، بیرون بردن کین از تاتنهام کار دشواری است و شاید غیرممکن باشد اما یونایتد باشگاهی است که همیشه باید تلاش کند تا بهترین بازیکنان را به خدمت بگیرد. او دقیقاً همان چیزی است که «اوله گونار سولسشر» به آن احتیاج دارد.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.