سه شنبه ۱۲ اسفند ۱۳۹۹

از خوشحالی هواداران‌مان و مردم آبادان واقعاً خوشحالیم

ریکانی: هواداران لقب آرپی‌چی‌زن به من داده‌اند

ریکانی: هواداران لقب آرپی‌چی‌زن به من داده‌اند
ناصرقراگزلو
ناصرقراگزلو

هنوز حرف زدن از قهرمانی یا سهمیه گرفتن خیلی زود است چون خیلی به پایان لیگ مانده اما ما درصددیم امسال بهترین رتبه ممکن را کسب کنیم

طالب ریکانی یکی از بهترین بازیکنان لیگ بیستم و بدون شک موفق‌ترین بازیکن صنعت‌نفت است. بهترین بازیکن این تیم صدرنشین که در گلزنی هم بسیار موفق نشان داده و یکی از ارکان موفقیت تیمش بوده. ریکانی در گفت و گو با ایران ورزشی از شرایط خودش و تیمش بعد از بازی با نساجی حرف زد.

 

مقابل نساجی گلی از طریق شوت از راه دور، از فاصله سی و پنج متری زدی که بی‌نظیر بود. واقعاً فکر گل شدن آن شوت از راه دور را داشتی؟

دقیقاً یک لحظه شرایط را مناسب دیدم و شوت محکم و حساب شده‌ای هم زدم و خدا را شکر که شوتم هم به گل تبدیل شد. البته اگر حمل بر خودستایی نباشد بار اولم نیست که شوت از راه دور می‌زنم و قبلاً هم بارها و بارها از راه ضربه کاشته یا شوت از راه دور گل زده‌ام.

تیم‌تان در صدر جدول قرار گرفته. فکر این همه موفقیت را در ابتدای فصل داشتی؟

تیم خیلی خوبی داریم و از کادر فنی مجربی هم بهره می‌بریم که واقعاً خیلی کاربلد هستند. جدا از اینها بازیکنانی یکدل و متحد داریم که همگی همه هدف‌شان موفقیت تیم است. از اینکه تاکنون هم موفق شده‌ایم خیلی خوشحالیم چون خوشحالی هواداران‌مان را می‌بینیم که واقعاً مسرور هستند و ما هم از خوشحالی مردم آبادان و هواداران‌مان واقعاً خوشحالیم و از این موضوع برای بازی‌های بعدی‌مان روحیه مضاعفی می‌گیریم.

هواداران تیم‌تان به تو لقبی هم داده‌اند؟

بله، هواداران‌مان به من لقب آرپی‌چی‌زن داده‌اند که این نظر لطف‌شان به من است.

فکر می‌کنی به تیم ملی هم دعوت شوی چون درخشش خوبی در تیم باشگاهی‌ات و بازی‌های صنعت‌نفت آبادان داشته‌ای؟

بالاخره آرزوی هر بازیکنی دعوت به تیم ملی است و در این چند مدت هم بازیکنی از تیم‌مان به تیم ملی دعوت نشده. من هم تلاشم را انجام می‌دهم که ان‌شاءالله برای تیمم مفید واقع شده و خدا بخواهد به تیم ملی هم دعوت شوم.

مقابل نساجی در یک بازی سخت و نفسگیر به پیروزی رسیدید، مستحق برد بودید؟

نساجی تیم خوبی است و بازی در زمین چمن مصنوعی خیلی دشوار است. ما با برنامه کادر فنی‌مان مقابل نساجی خیلی حساب‌شده بازی کردیم و خیلی خوب سه امتیاز ارزشمند خارج از خانه را کسب کردیم که در جدول اوضاع ما را واقعاً عالی ساخت.

فکر می‌کنی سهمیه می‌گیرید یا حتی قهرمان می‌شوید؟

 فکر می‌کنم هنوز حرف زدن از قهرمانی یا سهمیه گرفتن خیلی زود است چون خیلی به پایان لیگ مانده اما ما درصددیم امسال بهترین رتبه ممکن را کسب کنیم و بازی به بازی پیش برویم و به امید خدا با پشتوانه و دعای هواداران‌مان بهترین جایگاه ممکن در جدول رده‌بندی را کسب کنیم.

به آقای گلی هم فکر می‌کنی؟ چون تاکنون خیلی خوب گل زدی...

هر چه خدا بخواهد همان می‌شود و باید دید در آینده بازی‌ها چه شرایطی را رقم خواهد زد.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.