شنبه ۱۶ اسفند ۱۳۹۹

مربی ذوب آهن: در ضربات ایستگاهی و مسائل ذهنی مشکل داریم

مربی ذوب آهن: در ضربات ایستگاهی و مسائل ذهنی مشکل داریم

مربی ذوب آهن معتقد است که باید در دقایق پایانی تمرکز کافی داشته باشند

به گزارش ایران ورزشی؛میلیچ کرکیچ در نشست خبری پس از دیدار تیم‌های سایپا و ذوب‌آهن که با شکست دو بر یک تیم اصفهانی به اتمام رسید، اظهار داشت:
خیلی سخت است پس از این بازی صحبت کنیم زیرا تیم حریف در ثا‌نیه‌های پایانی گل زد. در 30 دقیقه ابتدایی حریف را خوب کنترل کرده و بازی کردیم اما برای تطبیق دادن خود با زمین مشکل داشتیم. در مجموع نیمه اول خوب بود.
وی افزود:
نیمه دوم را هم خوب شروع کردیم اما مثل همیشه به ویژه 5-4 بازی آخرمان در ضربات ایستگاهی و کرنر مشکل داشتیم. روی ضربات ایستگاهی با حریف من تو من عمل کردیم اما پس از آن این روش را تغییر داده و سعی کردیم دفاع مان در منطقه زون باشد اما بازهم مشکل داشتیم. این به معنی مشکل ذهنی بازیکنان مان است.
مربی تیم ذوب‌آهن تصریح کرد:
باید در دقایق پایانی تمرکز کافی داشته باشیم. برخی بازیکنان ممکن است در این ضربات  و روی حفظ گل و نتیجه بازی بازی ترس داشته باشند. ما روی این مسائل کار می‌کنیم. روی این مشکل ذهنیتی باید در آینده‌ای نزدیک کار کنیم.
میلیچ درباره  وضعیت آسیب دیدگی شهاب گردان گفت:
در زمان گرم کردن دچار مصدومیت شد و نمی‌توانست بازی را با حضور در ترکیب اصلی شروع کند. پس از  رسیدن به اصفهان به شکل دقیق وضعیت وی که برای ما بازیکن مهمی است، بررسی می کنیم. وی از لحاظ شخصیتی و تجربی بازیکن مهمی محسوب می‌شود. باید روند تیم مان را بهتر کنیم.
کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.