یکشنبه ۱۰ اسفند ۱۳۹۹

مهدی تارتار: سپاهان می توانست گل های بیشتری بزند؛ روی کم تجربگی گل خوردیم

مهدی تارتار: سپاهان می توانست گل های بیشتری بزند؛ روی کم تجربگی گل خوردیم

سرمربی تیم فوتبال پیکان می گوید در ضربات ایستگاهی و اوت درستی می توانستیم به گل برسیم ولی به خاطر کم تجربگی و غلفت گل اول را دریافت کردیم

به گزارش ایران ورزشی، مهدی تارتار در نشست خبری پس از شکست پیکان مقابل سپاهان در هفته یازدهم لیگ برتر اظهار داشت:
ما در نیمه اول بازی را خوب شروع کردیم. منسجم و منظم دفاع کردیم. در بخش حمله هم خوب بودیم. در ضربات ایستگاهی و اوت درستی می توانستیم به گل برسیم ولی به خاطر کم تجربگی و غلفت گل اول را دریافت کردیم. در ادامه نیمه اول خوب بودیم، در نیمه دوم هم خوب شروع کردیم.
سرمربی پیکان ادامه داد:
در نیمه دوم هم کارمان را خوب شروع کردیم تا به گل مساوی رسیدیم. بعد از آن هم سپاهان را کنترل کردیم که مجددا اسیر تجربه آنها شدیم، توپی را که خودمان از دست دادیم در نهایت منجر به گل دوم حریف شد. تا این لحظه خوب بودیم، بعد از آن با توجه به اینکه عقب افتاده بودیم، تیم ما برای گرفتن امتیاز بی‌مهابا حمله کرد.
وی افزود:
سپاهان در ضدحملات موقعیت‌های خیلی خوبی به دست آورد که دروازه بان ما عملکرد خوبی را از خودش نشان داد. آنها می‌توانستند گل‌های بیشتری به ما بزنند. برای تیم خوب و بزرگ سپاهان در ادامه راه آرزوی موفقیت می‌کنم و به آنها تبریک می‌گویم.
تارتار با اشاره به شرایط تیم خودش تصریح کرد:
7 بازیکن جوان از آکادمی خودمان به تیم بزرگسالان آمدند و به ما کمک می‌کنند. این برای ما ارزشمند است، دوست داریم همین روند را ادامه بدهیم و بازیکنان خوب را به تیم بزرگسالان اضافه کنیم تا بتوانیم همین جایگاهی که داریم و حتی بالاتر از آن را حفظ کنیم و بازی به بازی پیش برویم
کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.