یکشنبه ۱۰ اسفند ۱۳۹۹

پرسپولیس از اشتباهات استقلال استفاده نکرد

علیرضا اکبرپور: تساوی در دربی عادلانه بود

علیرضا اکبرپور: تساوی در دربی عادلانه بود

هافبک پیشین تیم فوتبال استقلال تاکید کرد که تساوی در دربی 94 نتیجه عادلانه‌ای بود، اما نسبت به تصمیم داور هم نقدهایی داشت

به گزارش ایراان ورزشی، علیرضا اکبرپور در خصوص تساوی 2-2 استقلال و پرسپولیس در دربی 94 به تسنیم گفت:

استقلال بازی را خوب شروع کرد و به گل هم رسید، اما به یکباره عقب کشید که این موضوع به ضررش تمام شد. نفرات خط دفاعی استقلال روز بدی را پشت ‌سر گذاشتند و استقلال در کناره ‌ها هم روز خوبی نداشت. تیمی که می‌ خواهد موقعیت گل ایجاد کند باید در کناره ‌ها شرایط خوبی داشته باشد که استقلال نداشت.

اکبرپور در ارتباط با برخورد توپ به دست وحید امیری تاکید کرد:

نمی ‌دانم این چه رسمی است که وقتی داوری اشتباه می‌ کند همه کارشناسان می‌ خواهند از او حمایت کنند. توپ به دست امیری خورد و داور باید پنالتی می ‌گرفت، شما شک نکنید اگر کرمانشاهی پنالتی می ‌گرفت همه کارشناسان نظر او را تایید می ‌کردند.‌

پیشکسوت باشگاه استقلال تصریح کرد:

استقلال با چند جا به جایی یا تعویض‌ های خوب می ‌توانست شرایط بهتری داشته باشد. این مسابقه طوری بود که هر دو مربی می ‌توانستند اقداماتی انجام دهند تا باعث پیروزی تیم ‌شان شود.

اکبرپور در ارتباط با اینکه آیا تساوی در دربی عادلانه بود، افزود:

موقعیت ‌های پرسپولیس بیشتر از استقلال بود و ما خوشحالیم که آن فرصت‌ ها تبدیل به گل نشد. وقتی بازیکن نمی ‌تواند دروازه خالی و هفت متری را باز کند، پس تساوی هم عادلانه است. فوتبال بازی اشتباهات است و باید از اشتباه حریف استفاده کرد که پرسپولیس استفاده نکرد.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.