شنبه ۱۶ اسفند ۱۳۹۹

رحمان رضایی: پدر خوانده؟ او سایه ای بیش نیست!

رحمان رضایی: پدر خوانده؟ او سایه ای بیش نیست!

رحمان رضایی سرمربی ذوب‌ آهن اصفهان با انتقاد از ایجاد حاشیه در این باشگاه از رسول کربکندی، سخنگوی باشگاه ذوب‌ آهن به شدت انتقاد کرد.

به گزارش ایران ورزشی، درباره دیدار روز گذشته ذوب‌ آهن مقابل سایپا که با شکست 2-1 تیمش در لحظات پایانی بازی همراه بود به تسنیم گفت:
واقعا نمی ‌دانم اسمش را چه بگذارم. در این بازی خارج از خانه تیم برتر میدان بودیم اما باز هم در دقایق پایانی گل خوردیم. کسی که بازی‌ های ذوب‌آهن را دنبال می‌ کند و فوتبال را می‌ فهمد، می ‌داند که ما از لحاظ فنی خیلی خوب کار می‌ کنیم اما طلسم تیم شکسته نمی‌ شود و در هر بازی با اتفاقاتی عجیب و خنده‌ دار به حریف امتیاز می ‌دهیم. 
رضایی اضافه کرد:
ذوب‌ آهن از لحاظ فنی خیلی خوب کار می ‌کند اما دریافت گل در لحظات پایانی بازی آنهم با اشتباهات فردی نشان می ‌دهد تمرکز کافی ندارد. عناصری که هستند از بدنه باشگاه که تمرکز را از تیم گرفته‌ اند و مدام آسیب می‌ زنند. یک غده سرطانی در ذوب ‌آهن وجود دارد که روز به روز بزرگ ‌تر می‌ شود و بیشتر به پیکره باشگاه آسیب می ‌زند. این موضوع در یک سال ‌و نیم گذشته در ذوب‌ آهن وجود داشته و بحث جدیدی نیست.
سرمربی ذوب ‌آهن درباره اینکه او‌ پیش از این رسول کربکندی (سخنگوی باشگاه ذوب ‌آهن) را با عنوان پدرخوانده یاد کرده بود، تصریح کرد:
این مسائل تیم را اذیت می‌ کند و حاشیه ایجاد می ‌کند. همانطور که ایشان موضوع اولتیماتوم را با وجود محرمانه بودن رسانه ‌ای کرد، مدام تمرکز تیم را به هم می‌ریزد. 
رضایی که سال ‌ها سابقه بازی در سری A ایتالیا را در کارنامه دارد، عنوان کرد:
پدرخوانده ‌های پیشین هم اینطور به ما امر و نهی نکرده بودند، شما که سایه ‌ای بیش نیستید. حتی حرفی که می ‌زنید هم حرف خودتان نیست. پدرخواندگی برای قرن بیستم بود و حالا 20 سال است که وارد قرن بیست و یک شده ‌ایم، بهتر است استراتژی خود را تغییر بدهید. 
سرمربی تیم ذوب ‌آهن با اشاره به اتفاقاتی که پیش از بازی با سایپا رخ داد و اعلام شد به او اولتیماتوم داده شده است، گفت:
چه دلیلی داشت دو روز قبل از این بازی مهم چنین مباحثی را عنوان کنند، در حالی که همه مسائل قرار بود محرمانه باشد و به عنوان راز باقی بماند؟ من خودم از این موضوع اطلاع داشتم و دلیلی نداشت توسط عده‌ ای رسانه ‌ای شود. در حالی که در باشگاه از کل عوامل خواسته شد این موضوع محرمانه بماند اما فورا با انجام مصاحبه به بیرون درز پیدا کرد. هدف از رسانه‌ای کردن موضوع اولتیماتوم چه بوده است؟ 
رحمان رضایی تاکید کرد:
این موضوع ناشی از ناهماهنگی و کار نابلدی این عوامل است. از طرفی تیم را با مصاحبه ‌های عجیب بهم می ‌ریزند و طرف دیگر برای توجیه کار اشتباه ‌شان بیانیه حمایتی منتشر می ‌کنند. این مواضع ضد و نقیض تمرکز تیم را به هم می‌ ریزد.
کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.