پنج شنبه ۱۴ اسفند ۱۳۹۹

مصدوم و محرومی برای بازی با فولاد نداریم

ابراهیم شکوری: به توافق مان با رادوشوویچ پایبندیم و قصد ادامه همکاری با این بازیکن را داریم

ابراهیم شکوری: به توافق مان با رادوشوویچ پایبندیم و قصد ادامه همکاری با این بازیکن را داریم

باشگاه پرسپولیس به ادامه‌ی همکاری با رادو خوش بین است.

به گزارش ایران ورزشی، ابراهیم شکوری، مدیر اجرایی باشگاه پرسپولیس در گفتگو با اخبار ورزشی شبکه 3 در مورد وضعیت این باشگاه گفت:
شرایط تیم پرسپولیس خداراشکر بعد از دربی که یک بازی پر قدرت را بچه ها به نمایش گذاشتند، شرایط خوبی است و بچه ها برای بازی با فولاد آماده می شوند تا بتوانیم هرچه سریع تر بتوانیم خودمان را به صدر جدول نزدیک کنیم. خداراشکر مصدوم و محرومی نداریم و شرایط با ثباتی داریم و امیدواریم با توجه به بازی های عقب افتاده، خودمان را هرچه سریع تر در جایگاه بالای جدول تصور کنیم.
وی در خصوص وضعیت رادوشوویچ گفت؛
بعد از اینکه تیم ما از قطر در مرحله اول برگشت، آقای رادوشوویچ بازنگشته بود به تهران که درست زمانی بود که ما در باشگاه پرسپولیس حضور داشتیم، با ایشان یک توافقی انجام دادیم که در دو مرحله طلب ایشان را پرداخت کنیم. مرحله اولش انجام شد با توجه به توافق و مرحله دوم ایشان تقریبا 2 3 ماه دیگر است که ما پایبند به توافق مان هستیم و با صحبت هایی که با خود رادو داشته ایم به دنبال این هستیم تا شرایطی مهیا کنیم که ایشان با توجه به تعهد و توافق انجام شده حضور داشته باشند و امیدواریم این اتفاق بیفتد و با ایشان هم ادامه دهیم.
شکوری در خصوص اینکه به نظر رادوشوویچ 15 روز به پرسپولیس فرصت داده، تصریح کرد:
ما یک توافقی با ایشان انجام دادیم و در دو قسط قرار شد یکی مبالغ سال گذشته ایشان را پرداخت کنیم که این اتفاق افتاده و درست در همان تایمی که گفتیم مطالبات ایشان را پرداخت کردیم و قسط دوم هم طبق توافق و نامه ای که به ایشان دادیم تا در ایران حضور پیدا کند، دو سه ماه دیگر است و سعی می کنیم در همان تایم و طبق توافق انشالله این اتفاق را رقم بزنیم.
شکوری در پاسخ به این سوال که باشگاه دوست دارد رادوشوویچ بماند گفت:
بله صددرصد علاقه مند هستیم و طبق توافق مان عمل خواهیم کرد.
وی در مورد وضعیت عیسی آل کثیر گفت:
در خصوص عیسی آل کثیر هم ما در دادگاه CAS حضور داریم و لایحه دفاعی خودمان را ارسال کرده ایم و منتظر این هستیم تا رای به ما برسد. زمان دقیقی مشخص نیست چون دادگاه باید مشخص کند ولی چیزی که مشخص است این است که عیسی قبل از مسابقات لیگ قهرمانان آسیا در سال جدید به جمع ما اضافه می شود. ما تلاش می کنیم تا زودتر از عیسی استفاده کنیم.
کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.