سه شنبه ۲۸ دی ۱۴۰۰

مدیران قبلی میراث و یادگاری باقی نگذاشته‌ اند

مجتبی جباری: امیدوارم علی کریمی در انتخابات رای بیاورد

مجتبی جباری: امیدوارم علی کریمی در انتخابات رای بیاورد

مجتبی جباری می‌گوید عملکرد مدیرن فدراسیون فوتبال خوب نبوده و امیدوار است این بار یک نفر از دل جامعه فوتبال در انتخابات فدراسیون رای بیاورد

به گزارش ایران ورزشی؛مجتبی جباری پیشکسوت باشگاه استقلال درباره عملکرد فدراسیون قبلی فوتبال و انتخابات پیش روی این فدراسون به ایسنا گفت:
به طور کلی فدراسیون فوتبال موفق نبوده و نتوانسته بستری خوب و موثر برای فوتبال محیا کند برای پیشرفت فوتبال، پیشرفت تیم های پایه و برگزاری بهتر مسابقات. متاسفانه در این سال ها فوتبال پایه رشد خوبی نداشته و مشکلاتی بزرگی در مدیریت فوتبال وجود داشته است. مانند ماجرای قرارداد ویلتموس که اتفاق ناگواری را برای فوتبال ایران رقم زد.
چباری ادامه داد:
مدیران فدراسیون چیزی به عنوان میراث و یادگار باقی نگذاشته‌ اند. آنها گروهی بودند که از یکدیگر حمایت می‌ کردند و پست ها و موقعیت ها بین این افراد جا به جا می ‌شد. متاسفانه در این سال‌ ها بخش‌ هایی از فوتبال رها شده بود. مثل فوتبال پایه و رده های فوتبال ملی. مدیران قبلی اشتباهات زیادی داشتند و نتوانستند از پتانسیل ها به خوبی استفاده کنند، اگر مدیریت فوتبال این ‌گونه است، همه می ‌توانند در فدراسیون مدیر شوند.
جباری در خصوص احتمال انتخاب دوباره مدیران کنونی در انتخابات پیش رو گفت:
اگر آنها باز هم انتخاب شوند نباید انتظار تغییر چندانی داشته باشیم. آنها نمی ‌توانند پتانسیل ها را بشناسند و از کشورهای موفق در این حوزه الگو بگیرند. مسئولان قبلی وقتی اشتباه می ‌کردند فضا را طوری آماده می ‌کردند که کسی متوجه اشتباه‌ شان نشود. الان فوتبال مشکل دارد و جذابیت‌ هایش را از دست داده و فکر می کنم اگر از روسای قبلی کسی در انتخابات فدراسیون انتخاب شود، وضعیت بدتر می ‌شود.
جباری ادامه داد:
ارتباطات نقش مهمی در انتخابات خواهد داشت، افرادی که در سال های قبل مسئولیت داشته ‌اند، ارتباطات خوبی دارند و به هم وابسته هستند. اگر از هم حمایت کنند سر جای‌ شان خواهند ماند و گرنه جایگاهی در آینده فوتبال نخواهند داشت.
جباری در خصوص حضور علی کریمی در انتخابات گفت:
علی کریمی متفاوت تر از دیگران است. امیدوارم از ایشان حمایت شود و بتوانند انتخاب شوند. برای علی کریمی تجربه جدیدی است و تجربه آسانی هم نخواهد بود. امیدوارم با استفاده از مشاوره هایی که می ‌گیرند و نفراتی که در کنارشان قرار خواهند داد بتوانند کم تجربگی شان را در این عرصه را جبران کنند. به شخصه دوست دارم یک فرد فوتبالی انتخاب شود به شرطی که چیدمان نفرات درست باشد و از نظرات افراد با تجربه استفاده شود. امیدوارم علی کریمی رای بیاورد و این شانس را داشته باشد که وارد فدراسیون شود.
کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.