شنبه ۱۶ اسفند ۱۳۹۹

هرگز در مورد مشکلات مالی حرفی نزدم

سیروس پورموسوی: با آگاهی نفت آبادان را انتخاب کردم

سیروس پورموسوی: با آگاهی نفت آبادان را انتخاب کردم

سیروس پورموسوی سرمربی نفت آبادان درباره شرایط تیمش در لیگ بیستم صحبت کرد.

به گزارش ایران ورزشی، سیروس پورموسوی در مورد میزان آمادگی تیمش با توجه به وقفه به وجود آمده در مسابقات تیم صنعت نفت آبادان به میزان گفت:
بعد از چند روز استراحت تمرینات را به شکل صبح و بعد از ظهر آغاز کردیم. بعد از بازی با تیم نساجی مصدومیت‌ های بدی داشتیم. حتی فاخر تهامی را که به عنوان بازیکن تعویضی به میدان فرستاده بودیم رباط صلیبی پاره کرد و مصدوم شد. به این ترتیب این بازیکن را تا پایان فصل از دست دادیم.
پورموسوی در پاسخ به این سوال که آیا تیمش به دلیل برنامه نامنظم لیگ برتر تحت فشار است یا خیر، گفت:
تیم ما چندی قبل هر 5 روز یک بار بازی کرد. در برخی بازی ‌ها اصلا فرصت تمرین نداشتیم و فقط با ریکاوری به مصاف حریف بعدی رفتیم. در بازی ‌هایی که در آبادان میزبان بودیم هم، دو جلسه بیشتر فرصت تمرین نبود. فشار زیادی به تیم ما وارد شد. در ادامه تیم 15 روز از مسابقات خارج شد و 4-5 بازیکن تیم ‌مان مصدوم شدند. این اتفاقات به تیم آسیب می ‌زند.
سرمربی تیم صنعت نفت آبادان با اشاره به این که بازیکنان جایگزین خوبی در تیم شان وجود دارد تصریح کرد:
خدا را شکر نگران نیستم چون می ‌دانم بازیکنانی که کمتر بازی کردند، می ‌توانند جای بازیکنان مصدوم و خسته را پُر کنند. در حال آماده ‌سازی آنها از نظر روحی - روانی هستیم و امیدوارم بتوانیم روند رو به رشد تیم‌ مان را ادامه دهیم. تیم ما روند خوبی دارد و باید شرایطی فراهم کنیم تا این روند ادامه ‌دار باشد.
پورموسوی در مورد مشکلات مالی تیم فوتبال صنعت نفت، گفت:
من هرگز در مورد مشکلات مالی حرفی نزدم. همه تیم ‌ها مشکل مالی دارند. مسئولان تیم ما 30 درصدر پرداخت کردند و مدیریت همچنان در تلاش است تا به وعده‌ ها عمل کند. از طرفی، مسئولان با بازیکنان ملاقات کردند و تلاش ‌شان بر این بود به تیم روحیه دهند. باید تلاش کنیم در نیم ‌فصل بدهی بازیکنان را بپردازیم چرا که آنها هم به دلیل موفقیت و حفظ اتحاد تیم، صبوری می ‌کنند. در نیم‌ فصل نوبت ما است که تلاش و رفتار صبورانه بازیکنان مان را جبران کنیم.
پورموسوی در پایان افزود:
من هرگز از مشکلات چیزی به زبان نیاوردم. می ‌دانم همه در تیم صنعت نفت در حال تلاش هستند. هدف من هم این بود که اول خودم آرامش داشته باشم و بعد از آن آرامش را به تیمم منتقل کنم. من با آگاهی کامل آبادان را انتخاب کردم و می ‌دانستم چه مشکلاتی دارد اما از روز اول شور و هیجان را در همه دیدم و مشخص بود همه می ‌خواهند به تیم کمک کنند. اتفاقا حرکت ‌های خوبی هم انجام دادند. باز شدن پنجره نقل ‌و انتقالات با توجه به مبلغ بالای بدهی اتفاق کوچکی برای این باشگاه نبود. امیدوارم مسئولان و دوستان همانطور که از ابتدا کمک کردند سرعت عمل را بالا ببرند تا در نیم ‌فصل جواب تلاش بازیکنان را بدهیم.
کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.