شنبه ۱۶ اسفند ۱۳۹۹

همیشه به داوران احترام می گذاریم

عباس چمنیان: دژاگه و حاج صفی آماده بازی با استقلال هستند

عباس چمنیان: دژاگه و حاج صفی آماده بازی با استقلال هستند

عباس چمنیان می گوید: اولویت اول ما این است که فوتبال با کیفیتی را در شأن نام تراکتور به نمایش بگذاریم

ایران ورزشی/عباس چمنیان در نشست خبری پیش از دیدار با استقلال در هفته یازدهم لیگ برتر گفت:

بدون تردید استقلال یکی از تیم ‌های بزرگ کشور و باسابقه درخشان است و همواره تیمی قابل احترام بوده است. در طول فصل هم استقلال یکی از همسایگان ما در جدول بوده و کسب امتیاز مقابل این تیم یکی از استراتژی ‌های اصلی ماست. سعی کردیم در فاصله بازی ذوب ‌آهن و استقلال که نسبتاً هم زیاد بود، علاوه بر استراحت و ریکاوری بازیکنان در مورد نقاط ضعف‌ مان کار کنیم و سعی کنیم کیفیت کار را ارتقا بدهیم.

چمنیان افزود:

اولویت اول ما این است که فوتبال با کیفیتی را در شأن نام تراکتور به نمایش بگذاریم. قطعاً کسب نتیجه هم اولویت دوم ماست و تا اینجا هم به طور نسبی بد نبودیم. امیدواریم بازی به بازی بهتر شویم و در بازی ‌های باقیمانده تا نیم ‌فصل اول علاوه بر اینکه جایگاه خوبی را در جدول پیدا کنیم، برای نیم ‌فصل دوم هم آماده شویم.

مربی تیم تراکتور تصریح کرد:

تیم استقلال را هم کاملاً ارزیابی کردیم و طبیعی است تیم ما هم مورد ارزیابی‌ قرار گرفته است. سعی می‌ کنیم برای هر بازی علاوه بر داشته ‌های قبلی، استراتژی و سورپرایز فنی داشته باشیم که به ما در کسب نتیجه کمک می‌ کند. خوشبختانه بازیکنان آسیب ‌دیده هم رسیدند و از حداکثر نفرات می ‌توانیم استفاده کنیم. بخشی از تیم استقلال خیلی قابل توجه است و سعی کردیم در برنامه ‌های تاکتیکی تمرکزمان را روی کنترل نقاط قوت و استفاده از نقاط ضعف استقلال بگذاریم که می ‌تواند یک پوئن مثبت برای ما باشد. ضمن اینکه با توجه به نتایجی که در فاصله دیدار ما با ذوب ‌آهن و این بازی اتفاق افتاد، تکلیف ما برای کسب امتیاز بیشتر می‌ شود تا از بالای جدول عقب نمانیم و با کسب حداکثر امتیاز و نمایش خوب و دلپذیر خودمان را در بالای جدول حفظ کنیم و بازی به بازی بهتر شویم.

چمنیان در مورد مصدومان و محرومان این تیم نیز گفت:

خوشبختانه مصدوم نداریم و دژاگه آخرین نفری بود که با اقدامات درمانی آماده بازی است. حاج‌ صفی هم آماده شده و فکر می‌ کنم با نظر مسعود شجاعی و کادرفنی ان ‌شاءالله بتوانیم از حداکثر ظرفیت ‌مان در این بازی استفاده کنیم و بازی خوبی انجام دهیم.

چمنیان درباره انتخاب بیژن حیدری برای قضاوت دیدار تراکتور و استقلال نیز یادآور شد:

یکی از استراتژی ‌های تراکتور همیشه این بوده که به داوران احترام می ‌گذاریم. بیژن حیدری هم از داوران خیلی خوب است و با توانایی و تجربه ایشان بعید می‌ دانم مشکل خاصی به وجود بیاید. ضمن اینکه هر دو تیم به دنبال بازی جوانمردانه هستند. ما تمرکزمان روی کیفیت و عملکرد خودمان خواهیم گذاشت تا ان‌ شاءالله بدون حرف و حدیث و دغدغه با حداکثر امتیاز از این بازی خارج شویم.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.