شنبه ۱۶ اسفند ۱۳۹۹

بین من و هیات مدیره اختلافی نیست

محمود فکری: به شیخ خیلی اعتقاد دارم

محمود فکری: به شیخ خیلی اعتقاد دارم

محمود فکری پیش از بازی استقلال با تراکتور، نکاتی را درباره این بازی ارائه داد.

به گزارش ایران ورزشی، محمود فکری گفت:

ابتدا ایام فاطمیه و همچنین سالگرد درگذشت رضا احدی پیشکسوت استقلال را تسلیت می گویم.

فکری درباره رویارویی با تراکتور گفت:

بازی سختی مقابل تراکتور داریم. تراکتور از زمانی که آقای شجاعی آمده نتایج خوبی کسب کرده و از 7 بازی 14 امتیاز گرفته و شرایط خوبی در جدول دارد. با توجه به این که بازی در تبریز است کار ما سخت است.

سرمربی استقلال افزود:

بازیکنان ما هم از نظر روحی و هم از نظر جسمی شرایط خوبی دارند. تمرینات خوبی در این هفته پشت سر گذاشتیم و امیدواریم فردا بازی خوبی ارائه بدهیم و در نهایت بتوانیم سه امتیاز این بازی را کسب کنیم.

محمود فکری درباره شیخ دیاباته گفت:

شیخ یکی از بازیکنان خوب و حرفه ای ما است و بازیکنی است که سال گذشته آقای گل لیگ شده اما من به عنوان سرمربی تیم باید هزینه هایی را حتی بابت اینکه شیخ آماده نیست بدهم. در دربی 94 از شروع نیمه دوم او را به زمین فرستادم. ایشان بازیکن خوبی است و می تواند به ما کمک کند. حالا اگر بدنش آماده نبوده در مجموع باید او را به زمین بیاوریم تا در شرایط بازی قرار بگیرد و از این بازیکن بیشتر استفاده کنیم که هم در بازی های لیگ و هم در بازی های لیگ قهرمانان آسیا به ما کمک کند. شیخ بازیکن بزرگی است و خود من به او خیلی اعتقاد دارم. انشاالله با کمک هم هر چه سریع تر او را به مرز آمادگی برسانیم.

محمود فکری درباره شایعات اختلاف میان هیات مدیره و کادرفنی و همچنین احتمال انتخاب جانشین برای خودش از سوی هیات مدیره گفت:

طرفداران مان باهوش باشند. خیلی ها دنبال این هستند که تیم را به هم بریزند، اختلاف بیاندازند و از آب گل آلود ماهی بگیرند. این جازه را به بدخواهان استقلال ندهید. هیچ اختلافی بین بنده و هیات مدیره نیست. آنها دارند کارشان را انجام می دهند. از شروع فصل بدهی های زیادی داشتیم که با تلاش مدیریت و هیات مدیره محترم خیلی از مشکلات ما رفع شد و بیشتر بدهی ها پرداخت شد. با شخص خود آقای خلیل زاده هر چند روز در میان تلفنی صحبت می کنیم و یا ملاقات حضوری داریم. احترام زیادی برای ایشان قائلم.

فکری افزود:

مربی اگر نتجیه نگیرد، باشگاه حق دارد دنبال سرمربی بگردد اما تیمی که با بازی کمتر دوم جدول است، مطمئنا مدیریت باشگاه همچین فضایی را به وجود نمی آورد که برخی مشکلات به وجود بیاید.

فکری در پایان گفت:

از شخص آقای خلیل زاده و هیات مدیره تشکر می کنم. ارتباط بسیار خوبی با هم داریم. ان شاالله طرفداران استقلال خیلی باهوش باشند و به کسانی که دنبال اختلاف در استقلال و پایین کشیدن این تیم هستند اجازه دخالت ندهند.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.