سه شنبه ۱۲ اسفند ۱۳۹۹

چطور بازیکنی که قرار دارد اجازه جدایی می‌ گیرد؟

فرشاد پیوس: عبدی از بهترین‌های ایران است

فرشاد پیوس: عبدی از بهترین‌های ایران است

فرشاد پیوس اسطوره پرسپولیس درباره شرایط این تیم در لیگ بیستم صحبت کرد.

به گزارش ایران ورزشی، فرشاد پیوس با اشاره به شرایط تیم پرسپولیس پس از تساوی در شهرآورد نود و چهارم پایتخت و حواشی که پس از آن مسابقه اتفاق افتاد به ایرنا گفت:

این تیم در حال حاضر شرایط خوبی از نظر فنی دارد و در حال بازگشت به روزهای خوب است اما ممکن است مسائل حاشیه ‌ای به تیم ضربه بزند.

پیوس افزود:

به نظر من باید ریشه حواشی از پرسپولیس کنده شود. این تیم در بازی شهرآورد دوباره این موضوع را نشان داد که برترین تیم ایران است و دوباره صدر جدول را پس خواهد گرفت. در این شرایط تنها حواشی می ‌تواند جلوی موفقیت تیم را بگیرد و امیدوارم که این مسائل هر چه زودتر از پرسپولیس دور شود.

پیشکسوت تیم پرسپولیس در مورد اینکه مهدی رسول‌ پناه همچنان قصد استعفا از هیات مدیره را پس از اتفاقات حاشیه ‌ای ندارد، افزود:

برخی دوست دارند به هر قیمتی بمانند. پس از آن اتفاقات و انتشار فیلم، اینکه چرا هنوز این فرد در پرسپولیس باقی مانده جای سوال دارد. ادامه حضور این فرد از داخل خانواده پرسپولیس به تیم ضربه می ‌زند.

پیوس افزود:

مگر زمان همین فرد نبود که چندین بازیکن از تیم جدا شدند. مگر بشار با توافقی که زمان حضور همین فرد گرفته بود، از پرسپولیس جدا نشد؟ آن هم بدون اینکه سرمربی تیم از این موضوع مطلع شود. چطور بازیکنی که قرار دارد اجازه جدایی می‌ گیرد؟ این‌ ها اتفاقاتی بود که به تیم ضربه زد.

پیوس اضافه کرد:

تیم در پایان فصل گذشته بهترین نفراتش را از دست داد، بدون آنکه کمترین درآمدی از فروش بازیکنان خود داشته باشد در حالی که بازیکنان سرمایه ‌های باشگاه بودند. چرا باشگاه نباید به تعهدات خود در قبال بازیکن عمل کند تا بازیکن به راحتی برود. پرسپولیس از بابت این سوء مدیریت ‌ها ضرر کرد. آنوقت با آن برخوردی که نشد هیچ، آن فرد همچنان در باشگاه حضور دارد و قصد استعفا ندارد.

پیشکسوت تیم پرسپولیس گفت:

تیم کادر فنی خوبی دارد و نگرانی بابت شرایط تیم نداریم. تنها نگرانی ما بابت این است که حضور این افراد در خانواده باشگاه به تیم ضربه بزند.

پیوس در مورد تساوی در شهرآورد نود و چهارم افزود:

بازی خوب و جذابی را شاهد بودیم. اگر کمی شانس با تیم یار بود، نتیجه ماندگاری رقم می ‌خورد اما همین عملکرد تیم به ویژه در نیمه دوم ما را به آینده امیدوار کرد و باز هم تیم یحیی ثابت کرد که بهترین ایران است.

پیوس در رابطه با عملکرد مهدی عبدی در این مسابقه گفت:

او یکی از بهترین‌ های این دیدار بود و اگر تمرکز و دقتش را کمی بیشتر کند، می ‌تواند مهره موثری باشد.

مهاجم سال ‌های دور تیم ملی در پایان با اشاره به دیدار امروز (دوشنبه 29 دی) مقابل فولاد گفت:

فولاد از تیم ‌های خوب لیگ است اما پرسپولیس هم امیدوارم بتواند دوباره روز خوبی را تجربه کند و نوار تساوی ‌هایش در بازی برابر فولاد بریده شود.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.