یکشنبه ۲۳ مرداد ۱۴۰۱

تیم خاص برازنده آنهاست و بالاخره ما هم در این تیم خاص بوده ایم؛ کریم باقری مظلوم ‌نمایی می ‌کند

مهدی هاشمی نسب: تمام برنامه ‌ریزی فوتبال ما این شده که ببینیم پرسپولیس کِی راحت است بازی کند

مهدی هاشمی نسب: تمام برنامه ‌ریزی فوتبال ما این شده که ببینیم پرسپولیس کِی راحت است بازی کند

مهدی هاشمی نسب می گوید کریم باقری مظلوم ‌نمایی می‌کنند که نیمکت ما خوب است

به گزارش ایران ورزشی، مهدی هاشمی ‌نسب پس از شکست 2-1 فولاد خوزستان مقابل پرسپولیس اظهار داشت:
ما آمده بودیم بازی را ببریم. ما همه چیز را در شرایط عادی سنجیده بودیم و به توانایی تیم ایمان داشتیم. بد شروع کردیم و گل خوردیم و می‌توانستیم به بازی برگردیم.
وی افزود:
دو سه تا موقعیت گل داشتیم که می‌توانستیم بازی را همانجا تمام کنیم. یک اتفاقاتی که در فوتبال می‌افتد که من به خودم جرأت نمی‌دهم، بگویم. با تمام احترامی که برای زاهدی‌فرد قائلم،‌ در 10 هفته برای ما چهار بار قضاوت کرده است. در دو بازی استقلال پنالتی به اشتباه گرفته شده است که نمی‌دانم چه بگویم. در بازی با نساجی یک بر صفر بردیم، اما باز هم پنالتی برای ما گرفته نشده است. امروز هم روی دو خطا گل خوردیم.
مربی تیم فولاد خوزستان تصریح کرد:
گل دوم من فکر می‌کنم خطایی نبود، ولی خطا گرفتند! در هر صورت این بحث فنی بود. تیمی که فینال آسیا بوده به جای اینکه الان هر پنج روز یک بار بازی کند، ما هر پنج روز یک بار بازی می‌کنیم. تمام برنامه‌ریزی فوتبال ما شده است که ببینیم پرسپولیس کی راحت است بازی کند. در بازی‌ها هم اتفاقات عجیبی می‌افتد. فیلمبردار صداوسیما در جریان بازی به مربی ما می‌گوید پنالتی نبود! واقعاً برازنده یک تیم است که به آن می‌گویند تیم خاص. ایراد ندارد من 20 سال است با این مشکلات دست و پنجه نرم می‌کنم و تمام زندگی من شده جنگ و جدل با هواداران همین تیم خاص. ایرادی ندارد نصف عمرمان گذشته و نصف باقی هم می‌گذرد، ولی قبل از بازی برخی تیم‌ها در مورد نیمکت تیم ما صحبت می‌کنند، ولی این را بگویم پرسپولیس به‌عنوان نایب قهرمان آسیا در بازی با استقلال، ذوب‌آهن و همین امروز هم نیمکت آرامی نداشته است.
هاشمی‌نسب ادامه داد:
با تمام احترامی که برای کریم باقری رفیق 35 ساله خودم قائلم، ولی مظلوم‌نمایی می‌کنند که نیمکت ما خوب است. نه، اینطور نیست. درست است ما در فوتبال آدم بده داستان شدیم، ولی شما هم آدم خوب داستان نیستید. حداقل ما هم‌بازی بودیم و همدیگر را خوب می‌شناسیم. ما هم در پرسپولیس بازی کردیم و این شرایط را دیدیم، ما هم تیم خاص بودیم! من هم قبل از دربی یک کارته بودیم، خطا می‌کردم و باید اخراج می شدم، اما داور می‌گفت آقای هاشمی‌نسب هفته بعد دربی داری! ولی شما آدم بزرگ‌های فوتبال هستید،‌ هم‌بازی ما بودید، تو را به خدا سیاه‌نمایی و مظلوم‌نمایی نکنید. خودتان باشید. به خدا مردم ما آدم‌ها را خوب می‌شناسند. شما آدم خوب داستان بمانید و همچنان ما آدم بد داستان می‌مانیم. ان‌شاءالله در ادامه راه موفق باشند و در سال‌های آینده بتوانند قهرمان آسیا شوند. واقعاً تیم خاص برازنده آن‌هاست.
وی در پایان یادآور شد:
در مورد بعضی صحنه‌ها هم بازیکن پرسپولیس بعد از پنالتی باید دو کارت قرمز مستقیم می‌گرفت، نمی‌دانم همه چیز به هم می‌آید! به هر حال ما فولاد هستیم، بضاعت نداریم و تیم عادی هستیم و خاص نیستیم. این اتفاقات باید سر ما بیاید، نه تنها تیم ما بلکه سر تیم‌هایی امثال فولاد باید بیفتد.
کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.