چهارشنبه ۶ مهر ۱۴۰۱

قضاوت دربی را به زاهدی‌ فر نداده ‌بودند، برای بازی پرسپولیس _ فولاد تمرکز نداشت

سعید آذری: چرا زاهدی فر باید 4 بار بازی ‌های فولاد را قضاوت کند؟

سعید آذری: چرا زاهدی فر باید 4 بار بازی ‌های فولاد را قضاوت کند؟

سعید آذری می گوید در فوتبال ایران حواشی بر متن غلبه کرده و این به تصمیمات اشتباه داوران برمی‌ گردد

به گزارش ایران ورزشی، سعید آذری در خصوص برتری 2-1 پرسپولیس مقابل فولاد خوزستان در هفته یازدهم لیگ برتر به میزان گفت:

بازی دو تیم به نظرم خیلی درگیرانه، فیزیکی و تاکتیکی بود. من فکر می‌ کنم بازیکنان ما تمام توان خود را گذاشتند و نکونام هم به خوبی تیمش را در این دیدار هدایت کرد.

آذری افزود:

تنها تفاوت میان ما و پرسپولیس در این بود که آنها با حرفه ‌ای ‌گری توانستند از 2 موقعیتی که داشتند استفاده کنند، ولی ما در زدن ضربات آخر دقت لازم را نداشتم و نتوانستیم موقعیت ‌ها را تبدیل به گل کنیم. پرسپولیس توانست از عدم تمرکز خط دفاعی ما نهایت استفاده را ببرد و به برتری برسد.

مدیرعامل باشگاه فولاد خوزستان درباره حواشی پیش آمده در جریان و پایان این بازی، تصریح کرد:

متاسفانه فوتبال ما به حواشی و حاشیه‌ ها تبدیل شده است. این مسائل تمرکز تیم ها را از بین می‌ برد و باعث می‌ شود عملکرد تیم ‌ها مورد چالش قرار بگیرد. به نظرم در فوتبال ما تیم‌ هایی که بتوانند حواشی را کنترل و تمرکز خود را حفظ کنند موفق خواهند شد. در فوتبال ایران حواشی بر متن غلبه کرده و این برمی ‌گردد به تصمیمات اشتباه داوران و مسائل دیگر.

آذری ادامه داد:

من قبل از بازی با رییس دپارتمان داوران صحبت کردم. به او گفتم ممکن است به خاطر اینکه قضاوت دربی را به زاهدی‌ فر نداده ‌اند او برای بازی پرسپولیس و فولاد تمرکز لازم را نداشته باشد. کما اینکه دیدیم داور در این بازی اشتباهاتی هم داشت. داور نتوانست بازی را مدیریت کند. البته تمام اظهارات من براساس نظرات کارشناسان است. من از شب گذشته منتظر بودم تا تمامی کارشناسان درباره داوری نظر بدهند و بعد من اظهار نظر کنم.

آذری در پایان گفت:

با این حال، نظر من در این خصوص هیچ اهمیتی ندارد و در نهایت هرچیزی که کارشناسان بگویند درست خواهد بود، اما سوال من اینجاست که زاهدی ‌فر چرا باید امسال 4 بار بازی ‌های فولاد را قضاوت کند و در همه آنها هم اشتباهاتی داشته باشد؟ با این حال، به نظرم وقتی داور تصمیمی می ‌گیرد همه باید از آن تمکین کنند کما اینکه ما هم بار‌ها این کار را انجام دادیم، اما حاشیه‌ ها تمرکز همه را به‌ هم می‌ ریزد و باعث می ‌شود فوتبال زیبایی خود را از دست بدهد.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.