جمعه ۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۱

جیمی کرگر: روبرتو فیرمینو دچار افت شدیدی شده است؛ نگران فرم او هستم

جیمی کرگر: روبرتو فیرمینو دچار افت شدیدی شده است؛ نگران فرم او هستم

جیمی کرگر، نگران فرم روبرتو فیرمینو است و این باور را دارد که مهاجم برزیلی لیورپول در آستانه تحت فشار قرار گرفتن برای خروج از ترکیب این تیم است.

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از گل، فیرمینو که یکی از اعضای ثابت مثلث خوفناک خط حمله لیورپول در فصول گذشته بوده است، این روزها فرم مناسبی ندارد و در این میان، جیمی کرگر نیز نگران وضعیت آمادگی مهاجم برزیلی قرمزهاست. کرگر در گفت و گویی عنوان کرد:

من هنوز هم مطمئن هستم که مانه و صلاح گلزنی خواهند کرد اما اگر بخواهم صادق باشم، نگران فرم فیرمینو هستم. او هرگز گلزن شماره یک خط حمله لیورپول نبوده است و اکثر بار گلزنی روی دوش دو بازیکن دیگر است اما او نیز باید به عنوان عضوی از این مثلث، مسئولیت گلزنی را بر عهده بگیرد. وقتی تیم در گلزنی ناکام مانده است، او باید بزرگترین تهدید برای دروازه حریف باشد. در بازی مقابل منچستریونایتد، او چند موقعیت داشت اما توپ را به خوبی سمت دروازه حریف شوت نکرد

کرگر بر این باور است که علاوه بر توانایی گلزنی، فیرمینو در برخی از جهات دیگر نیز دچار افت سطح شده است. مدافع سابق لیورپول گفت: بازی بدون توپ و پرسی که او برای بازپس گیری توپ به حریف وارد می کرد نیز افت کرده است و منظورر من فقط این فصل نیست. فصل گذشته و پس از قطعی شدن قهرمانی تیم نیز شرایط همینگونه پیش رفت. من آن زمان نیز نگران وضعیت او بودم و به این موضوع فکر می کردم که آیا می تواند به فرم خوبش بازگردد یا خیر. او کسی است که من بیشتر از سایر بازیکنان تیم نگرانش هستم و به نظرم اگر قرار باشد کسی از ترکیب تیم کنار گذاشته شود، فیرمینو، گزینه اول خواهد بود. دیر یا زود، شکل مثلث هجومی تیم عوض خواهد شد. تعداد گل های تیم به شدت و به صورت پیوسته در حال کاهش یافتن است و این عدد به پست فیرمینو مربوط است. او در گذشته اگر در گلزنی و پاس گل دادن موفق نبود، کارهای دیگر در زمین انجام می داد اما اکنون دچار یک افت چشمگیر شده است.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.