پنج شنبه ۱۴ اسفند ۱۳۹۹

زلاتان ابراهیموویچ: اعتقاد به اسکودتو؟ زلاتان به چیزی اعتقاد ندارد؛ من فقط به زلاتان اعتقاد دارم

زلاتان ابراهیموویچ: اعتقاد به اسکودتو؟ زلاتان به چیزی اعتقاد ندارد؛ من فقط به زلاتان اعتقاد دارم

در جریان برد 2-0 میلان مقابل کالیاری، زلاتان ابراهیموویچ هر دو گل روسونری را به ثمر رساند. زلاتان در 8 بازی فصل 2020/21 سری آ برای میلان به میدان رفته و موفق به ثبت 12 گل و 5 بریس شده است. او پس از مارکو فان باستن (1992/93)، اولین بازیکن میلان است که چنین رکوردی به ثبت می رساند.

ایران ورزشی/پس از بازی با کالیاری، زلاتان در مصاحبه با اسکای گفت:

 وقتش رسیده بود تا دوباره کاری انجام بدهم. بازی سختی بود. 57 روز بازی نکردم. از این بابت متاسفم اما به هرحال چنین چیزی پیش می آید.

 بازی با کالیاری همیشه سخت است و با یک بازیکن کمتر [اشاره به اخراج سائلماکرز] سخت تر هم می شود.

 بازیکنان جوان به من انگیزه می دهند. آنها، من را به چالش می کشند تا ببینیم چه کسی دوندگی بیشتری دارد. تسلیم نمی شوم و نشان دادم که می توانم به اندازه آنها بدوم.

به خوبی پیش می رویم و اکنون در نیمه راه اسکودتو هستیم. از حالا تازه بازی های دشوار آغاز می شود. برنامه دشواری در پیش است. قهرمانی در نیم فصل هیچ ارزشی ندارد. قهرمان، تیمی است که صدرنشین پایان فصل باشد.

مانژوکیچ و میته به میلان پیوستند و نمی دانم بازیکن جدید دیگری می آید یا خیر. از آمدن مانژوکیچ خوشحالم. حالا دو نفر را در خط حمله داریم که رقبا را می ترسانند. [اشاره به خودش و مانژوکیچ]

اعتقاد به فتح اسکودتو؟ زلاتان به چیزی اعتقاد ندارد؛ من فقط به زلاتان اعتقاد دارم.

 تمدید قرارداد با میلان؟ به مالدینی بستگی دارد. از حضور در میلان بسیار خوشحالم. بازگشت به میلان واقعا حال و هوای من را عوض کرده است.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.