دوشنبه ۱۸ اسفند ۱۳۹۹

مهدی تارتار: با همین پرتاب اوت ها اجازه نمی ‌دهیم تیم ها به ما فشار بیاورند

مهدی تارتار: با همین پرتاب اوت ها اجازه نمی ‌دهیم تیم ها به ما فشار بیاورند

مهدی تارتار سرمربی تیم پیکان تهران در نشست خبری پیش از بازی تیمش مقابل مس رفسنجان شرکت کرد.

به گزارش ایران ورزشی، مهدی تارتار در نشست خبری پیش از دیدار تیم ‌های پیکان و مس رفسنجان در هفته دوازدهم لیگ برتر گفت:

مانند دیدارهای قبلی، بازی سختی برای ما است. امسال هیچ بازی آسان نیست و در تمام هفته ها نتایج عجیبی رقم خورده است. مس در فصل نقل و انقالات خیلی عالی عمل کرده است.

تارتار درباره تعریف محرم نویدکیا از تیم پیکان گفت:

به بازی خوبی را تا زمانی که 2-1 از حریف عقب نیفتادیم به نمایش گذاشتیم و پس از آن بی‌ محابا حمله کردیم. سپاهان هم بازیکنان خوب و سرعتی را به زمین آورد و می‌ توانست به گل‌ های بیشتری برسد. از صداقت کلام محرم نویدکیا هم تشکر می ‌کنم اما تیمش لیاقت بردن را داشت و جدا از نتیجه موقعیت‌ های خوبی به دست آورد. حتی می ‌توانست گل‌های بیشتری هم بزند.

تارتار افزود:

باید از مربیان زحمتکش آکادمی و تیم ‌های پایه‌ مان تشکر کنم. دنبال بازیکنان خوب در تهران و شهرستان‌ ها می‌ گردند که ما هم از این نفرات استفاده می ‌کنیم. این کار برای کم کردن هزینه ‌های باشگاه به ما کمک می‌ کند و ارزشمند است.

سرمربی تیم پیکان درباره احتمال استفاده از نفرات جوان جدید در بازی با مس رفسنجان توضیح داد:

ممکن است. یکی دو بازیکن امیدمان را اضافه کرده و از آنها بسیار راضی هستیم. احتمال دارد بتوانند مقابل مس بازی کنند.

تارتار درباره احتمال حضور فرزاد حاتمی در این مسابقه گفت:

این احتمال هم وجود دارد زیرا کادرپزشکی‌مان خیلی تلاش می کنند و باید از آنها تشکر کنم.

تارتار درباره فاصله یک امتیازی تیم چهارم با دهم جدول عنوان کرد:

واقعا بازی ‌ها قابل پیش بینی نیست زیرا تیم ‌ها خیلی به هم نزدیک هستند. برخی مثل پیکان هزینه کمی داشته اند و نتایج خوبی به دست آورده اند که نمونه آنها نفت مسجد سلیمان و صنعت نفت آبادان هستند. تمام پیش ‌بینی ‌ها اشتباه از آب درآمد. شاید برخی بازیکنان اسم و رسم دار نباشند اما کیفیت خوبی دارند. تیم‌ ها توانسته ‌اند رقابت‌ خوبی را در بالا و پایین جدول داشته باشند.

سرمربی پیکان درباره اشتباه بازیکنانش مقابل سپاهان گفت:

اشتباه نیروی جوان زیاد است و گفتم ان شالله مقابل مس کم اشتباه باشیم. تاوانش را هم ما مربیان می‌ دهیم اما کادرفنی پیکان باتجربه است و می ‌تواند به این جوان ها خیلی کمک کند. باید از پاشایی، معمار، طهماسبی، اینانلو، مهرعلی و بدنسازمان تشکر کنم که همه برای به حداقل رساندن اشتباهات و ثبت نتیجه‌ ای خوب در تاریخ باشگاه پیکان تلاش می ‌کنند.

تارتار درباره توجه رسانه ‌ها به پرتاب ‌های اوت نادر محمدی عنوان کرد:

اگر بخواهم روزی این موضوع را بشکافم بیشتر به ما حق می دهند. اوت یک ضربه ایستگاهی است که آفساید ندارد و می ‌توان هرگونه تاکتیکی را در آن به خوبی انجام داد و تیم حریف را در 18 قدمش حبس کرد اما ضربات دیگر ایستگاهی آفساید دارد و تیم ‌ها می توانند خط آفساید را مشخص کنند.  هر مربی دیگری هم از این حربه استفاده می ‌کرد و ما هم سعی داریم این کار را انجام بدهیم. از بچه‌ های آکادمی مان که نادر محمدی را به عنوان یک نیروی ویژه به تیم بزرگسالان اضافه کردند ممنون هستم.

تارتار افزود:

باید از این حربه استفاده کنیم و با همین پرتاب اوت ها اجازه نمی ‌دهیم تیم ها به ما فشار آورند. البته شاید بیننده چندان از اینکه توپ مدام بیرون زمین باشد حوصله اش سر برود اما باید از پرتاب ‌های اوت نادر استفاده کنیم.

سرمربی پیکان درباره ضعف خط حمله مس گفت:

با حضور قاضی که یکی از مهاجمان با تجربه فوتبال ایران است در هفته‌ های اخیر این مشکل را تقریبا رفع کرده و خوب گل زده اند. مس تیم بسیار خوبی است که ساختار دفاعی قوی ای دارد. از بازیکنان خط دفاعی حریف شناخت دارم و کارمان سخت است.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.