سه شنبه ۱۹ اسفند ۱۳۹۹

زیدان: آمدن آلابا به آینده راموس ربطی ندارد/ یک روز ازارد آماده را در رئال می‌بینیم

زیدان: آمدن آلابا به آینده راموس ربطی ندارد/ یک روز ازارد آماده را در رئال می‌بینیم

سرمربی رئال مادرید در نشست خبری پیش از بازی جام حذفی در خصوص انتقال احتمالی آلابا و ام‌باپه صحبت کرد و در خصوص ادن ازارد، یوویچ و تمدید قرارداد راموس و واسکز پرده برداشت.

به گزارش ایران ورزشی، فردا شب از ساعت 23 و 30 دقیقه در چارچوب یک شانزدهم کوپادل‌ری، رئال مادرید میهمان تیم آلکویانو است.

زیدان در نشست خبری پیش از بازی مقابل این تیم اظهار داشت: خیلی ممنونم که یادم انداختید من تاکنون قهرمان کوپادل‌ری نشده‌ام. این اتفاق مرا هیجان زده می‌کند که امسال بتوانم به این مقام دست پیدا کنم.

وی ادامه داد: احتمال پیوستن آلابا به ما چیزی را در خصوص لوکاس واسکز و راموس تغییر نمی‌دهد. من می‌خواهم به بازی فرداشب متمرکز شوم.

سرمربی رئال مادرید پس از آلابا در خصوص انتقال احتمالی ام‌باپه نیز صحبت کرد و گفت: بازیکنان در انتها تصمیم می‌گیرند در کدام تیم بازی کنند. من نمی‌خواهم در اینجا در خصوص بازیکنی صحبتی کنم که برای مادرید بازی نمی‌کند.

زیدان درباره جدایی دیگر بازیکنان رئال مادرید در پنجره زمستانی اظهار داشت: هر اتفاقی ممکن است تا پایان ژانویه رخ بدهد. به نظرم جدایی‌های بیشتری تا پایان ماه خواهیم داشت.

وی در خصوص درخشش یوویچ در اولین بازی برای اینتراخت گفت: من خوشحالم که او 2 گل در یک بازی به ثمر رساند.برایش خوشحالم و بهترین‌ها را آرزو می‌کنم.

زیدان درباره وضعیت و آمادگی ادن ازارد نیز گفت: او خیلی انگیزه دارد و به زودی روزهای گذشته خود را به ما نشان خواهد داد. تمام بازیکنان می‌دانند که ازارد بازمی‌گردد.

سرمربی رئال مادرید گفت: من خسته شده‌ام از انتقاد شدن اما قبول دارم که در رئال مادرید اینگونه مسائل طبیعی است. ما می‌رویم که به مسائل خوش‌بین باشیم و جایگاهمان را تغییر دهیم.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.