دوشنبه ۲۴ مرداد ۱۴۰۱

واکنش سرپرست گل‌گهر به عذرخواهی زاهدی‌فر: به خاطر پرسپولیس عذرخواهی رسانه‌ای شده است

واکنش سرپرست گل‌گهر به عذرخواهی زاهدی‌فر: به خاطر پرسپولیس عذرخواهی رسانه‌ای شده است

مدیر تیم فوتبال گل‌گهر سیرجان گفت: چون پرسپولیس بود عذرخواهی داور رسانه‌ای شد، اگر برای یک تیم شهرستانی بود آب از آب تکان نمی‌خورد.

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از فارس، حیدر افسری با اشاره به اعتراض مجموعه گل‌گهرسیرجان به مسائل داوری در مسابقات مختلف این تیم اظهار داشت: در هفته سوم و در بازی ما با فولاد، یک صحنه اتفاق افتاد که داور آن را پنالتی علیه ما اعلام کرد اما مشابه همین صحنه و حتی واضح‌تر در بازی این هفته ما در محوطه جریمه آلومینیوم اراک رخ داد. اما برای ما پنالتی نگرفتند. اگر هند بوده چرا برای ما نگرفتند و اگر هند نبوده چرا علیه ما گرفتند؟

وی ادامه داد: فقط هم همین صحنه نبود، در یک صحنه مچ پای عاشوری را زدند و در یک صحنه‌ای دیگر علیزاده را روی تیر یک هم گرفتند و هم هل دادند که باز هم پنالتی اعلام نشد. مطمئنا اگر این صحنه‌ها برای حریف اتفاق افتاده بود پنالتی می‌گرفتند. قبل از بازی با آلومینیوم هم 6پنالتی به ضرر ما گرفته شد که حداقل سه مورد را کارشناسان رد کردند

مدیر تیم گل گهر با اشاره به باخت مقابل صنعت نفت آبادان تصریح کرد: در این بازی یک پنالتی به ضرر ما گرفته شد که اصلا برخوردی وجود نداشت و بعد از آن هم به داور مسابقه سه هفته بازی ندادند. در آخر بازی هم یک پنالتی برای ما نگرفتند و بازی را 2 بر یک باختیم. روی اشتباهات داوری واقعا متضرر شدیم. هم در بازی با پیکان، هم در بازی با استقلال  و هم دربازی با نفت آبادان این مسائل تکرار شد. در بازی با استقلال که کارشناسان گفتند پنالتی دوم آن‌ها درست نبود

افسری افزود: از طرفی در بازی‌ها چندین پنالتی هم برای ما گرفته نشد. در بازی با مس رفسنجان گل سالم ما را آفساید گرفتند. در بازی با آلومینیوم هم دو فرصت ما را آفساید اعلام کردند. این‌ها فرصت‌هایی است که از یک تیم گرفته می‌شود. 11 هفته از لیگ گذشته و ببینید چقدر اشتباهات داوری بوده، ما نمی‌گوییم تعمدی در این اشتباهات است اما باید این اشتباهات را به حداقل برسانند که تیمی ضرر نکند. اشتباهات داوری به نفع یک تیم بوده و به ضرر چند تیم، نمی‌گوییم عمدی است اما نباید تا این حد ادامه داشته باشد. در کجای دنیا تا این حد اشتباه داوری وجود دارد؟

وی با اشاره به عذرخواهی داور دیدار پرسپولیس-فولاد به خاطر اعلام یک پنالتی اشتباه گفت: چون پرسپولیس بود عذرخواهی رسانه‌ای شد. اگر برای یک تیم شهرستانی بود آب از آب تکان نمی‌خورد. در نهایت داور تماس می‌گرفت و می‌گفت ببخشید! اما چون پرسپولیس است عذرخواهی می‌کنند و رسانه‌ای می‌شود. اگر مثلا گل‌گهر باشد تماس می‌گیرند و خیلی ساده عذرخواهی می‌کنند.

مدیر تیم گل گهر افزود: البته ما به دنبال عذرخواهی نیستیم. فقط درخواستمان این است که بازی‌ها را بررسی کنند و اشتباهات داوری به حداقل برسد. برای لیگ حرفه‌ای ایران خوشایند نیست که این همه اشتباه داوری وجود داشته باشد. این اشتباهات هم اشتباهات ساده نیستند و در نتایج تاثیر گذارند. این درست نیست. باید عدالت رعایت شود تا هرتیمی بتواند درون زمین به آنچه که استحقاقش را دارد برسد.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.