شنبه ۹ اسفند ۱۳۹۹

نارضایتی لمپارد از مقایسه شدن ورنر با فرناندو تورس

نارضایتی لمپارد از مقایسه شدن ورنر با فرناندو تورس

سرمربی تیم فوتبال چلسی از مقایسه شدن مهاجم آلمانی این تیم با هم‌تیمی سابق او در همین تیم ابراز نارضایتی کرد.

به گزارش ایران ورزشی، فرانک لمپارد می‌گوید دلیل برای مقایسه کردن تیمو ورنر با فرناندو تورس به خاطر شروع بد هر دو بازیکن در تیم آبی پوش شهر لندن وجود ندارد.

ورنر که تابستان امسال با قراردادی 53 میلیون پوند از تیم لایپزیگ آلمان به چلسی پیوست، از هفتم نوامبر 2020 (17 آبان 1399) سال جاری حتی یک گل هم برای آبی‌پوشان لندن در لیگ برتر انگلیس به ثمر نرسانده است و حتی شنبه هفته جاری نیز در بازی تیمش مقابل فولام یک موقعیت مسلم گلزنی را از دست داد. آمار ضعیف او سبب شده است که برخی او را با فرناندو تورس - مهام اسپانیایی سابق چلسی که پس از انتقالش به این تیم از لیورپول نتوانست انتظارات را برآورده کند - مقایسه کنند.

فرانک لمپارد اما از مقایسه کردن بازیکن تیمش با هم‌تیمی سابق او ابراز نارضایتی کرد. او به خبرنگاران گفت: تمام بازیکنان ممکن است در مقطعی از بازی‌شان دچار افت شوند و کمتر گل بزنند. در آن مقطع هم نگاه‌ها بیشتر به آنها دوخته می‌شود و ناکامی‌شان بیشتر به چشم می‌آید. به همین دلیل من در این مورد باید با ورنر کار کنیم. من ورنر را با هیچ بازیکنی مقایسه نمی‌کنم. هر بازیکنی با دیگری متفاوت است. تورس هم زمان خودش در چلسی مشکلاتی داشت اما با همین تیم قهرمان لیگ قهرمانان اروپا شد.

لمپارد ادامه داد: تمام کاری که ما باید انجام دهیم این است که بهترین شرایط را برای گرفتن بهترین بازی از تیمو فراهم کنیم. بازیکن باید تمرین کند، سرش را پایین بیندازد و فقط روی کاری که می‌خواهد انجام دهد، تمرکز داشته باشد. من هم باید به او روحیه و انرژی مثبت بدهم.

ورنر از زمان انتقالش به چلسی در 26 بازی خود برای آبی‌های لندن در تمام رقابت‌ها 9 گل به ثمر رسانده که تنها 4 مورد آنها در لیگ برتر انگلیس بوده است.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.