یکشنبه ۱۷ اسفند ۱۳۹۹

رحمان رضایی: بازیکنان ذوب آهن آرامش بیشتری پیدا کرده اند

رحمان رضایی: بازیکنان ذوب آهن آرامش بیشتری پیدا کرده اند

سرمربی تیم فوتبال ذوب‌آهن گفت در این 4 روز که فرصت داشتیم خوب تمرین کردیم و بازیکنان از حواشی هفته قبل آرامش بیشتری دارند و امیدوارم بازی خوبی را با نتیجه خوب به نمایش بگذاریم.

به گزارش ایران ورزشی، رضایی در ابتدا اظهار داشت:

بازی با نفت مسجدسلیمان خیلی سختی است با توجه به این‌که این تیم جوان و یکدست است، میزان دوندگی آن‌ها بالا است و خوب پرس می‌کنند؛ جوانان جویای نام هستند و نتایج نشان داده خوب کار کرده‌اند.

سرمربی تیم فوتبال ذوب‌آهن افزود:

در این ۴ روز که فرصت داشتیم خوب تمرین کردیم و بازیکنان از حواشی هفته قبل آرامش بیشتری دارند و امیدوارم بازی خوبی را با نتیجه خوب به نمایش بگذاریم.

وی با بیان این‌که فکر می‌کنم هر کسی نسبت به مشکلات تیم و حواشی اطلاع ندارد، گفت:

حتما تیم باید ترمیم شود، بعضی پست‌ها بازیکن جایگزین نداریم؛ نیاز به بازیکن باتجربه داریم تا این نقاط را ترمیم کنیم و حداقل به ۳ یا ۴ بازیکن خوب نیاز داریم تا سریع تیم را بازسازی کنیم و نقاط ضعف را ترمیم کنیم.

رضایی در پاسخ به سؤالی در مورد حواشی و مصاحبه‌های اخیر گفت: فعلا به بحث‌های حاشیه‌‌ای نمی‌پردازیم و روی کار خودمان تمرکز می‌کنیم و امیدوارم در فرصت مناسب جوابی به این سؤال بدهم.

سرمربی تیم فوتبال ذوب‌آهن در مورد وضعیت فنی ذوب‌آهن بیان داشت:

از لحاظ فنی هیچ مشکلی نداریم و این ادعا در حد حرف نیست و بازی و تجربه ثابت کرده است که تیم چیزی کم ندارد و تیم جوابگو خواهد بود اگر نتایج خوب بگیرد اگر آرامش را به تیم بازگردانیم و بازیکنان را از لحاظ روحی آماده کنیم و روحیه‌ای که سراغ دارم را به تک تک بازیکنان برگردانم.

وی ادامه داد:

امیدوارم مصدومان به تیم برگردند، مصدومیت‌های جزئی در پست‌هایی که جایگزین خوب نداشتیم به تیم ضربه زد؛ امیدوارم مصدومان بازگردند و بتوانیم نتایج خوبی که باید را بگیریم.

رضایی در مورد ضعف در شروع مجدد‌ها گفت:

در جریان بازی پرس و توپ‌ربایی خوبی داریم، تیم جوانی هستیم که با بازیکن با سن 21 یا 22 سال بازی می‌کند؛ هنگام پرس‌ها تیم خوب عمل می‌کند اما در شروع‌های مجدد از کناره‌ها تمرکز لازم را نداریم و در چند بازی گل خوردیم.

سرمربی تیم فوتبال ذوب‌آهن در پایان عنوان داشت:

داریم کار می‌کنیم و باید احساس مسؤولیت بیشتر شود، روی این قضیه خوب کار کرده‌ایم و امیدوارم این نقطه ضعف را حل کنیم تا در ارسال از جناحین آسیب‌پذیر نباشیم.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.