چهارشنبه ۲۶ خرداد ۱۴۰۰

صمد مرفاوی: هدف ما قهرمانی در لیگ است

صمد مرفاوی: هدف ما قهرمانی در لیگ است

صمد مرفاوی از شیخ دیاباته مهاجم استقلال تمجید کرد

به گزارش ایران ورزشی، صمد مرفاوی در خصوص اینکه آیا کرونا را شکست داده یا خیر، به میزان گفت:

خدا را شکر کرونا را شکست دادم و مشکلم برطرف شد. حال خیلی بدی در دوران بیماری داشتم. من در شرایطی به این بیماری مبتلا شدم که پروتکل ‌ها را خیلی رعایت می‌ کردم و شاید هیچ‌ کسی اندازه من رعایت نمی‌ کرد اما باز هم مبتلا شدم. متاسفانه وقتی یک نفر رعایت نکند اطرافیان هم به این بیماری مبتلا می ‌شوند و از مردم خواهش می‌ کنم خیلی مراقب خود باشند.

مرفاوی درباره برتری 3-1 استقلال مقابل تراکتور در هفته یازدهم لیگ برتر، گفت:

بازی خیلی خوبی بود و تیم ما عالی کار کرد. ما به دنبال کسب سه امتیاز این بازی بودیم. بازیکنان تمامی نکات و دستورات کادرفنی را به خوبی در زمین پیاده کردند و به نظرم ما در دیداری فنی، تاکتیکی و سخت توانستیم به برتری برسیم.

مربی تیم استقلال در پاسخ به این سوال که چرا تا این اندازه از این تیم انتقاد می ‌شود آن هم در شرایطی که آبی ‌پوشان در صدر جدول هستند، تصریح کرد:

نمی ‌دانم چرا اینقدر انتقاد می ‌شود. شاید به خاطر این است که در مسابقات پیروز می ‌شویم. این غیر از لجبازی چیز دیگری نمی‌ تواند باشد. به نظر می‌ رسد عده‌ ای دوست ندارند که این گروه فعلی در استقلال نتیجه بگیرد.

مرفاوی درباره عملکرد خوب خط حمله استقلال و گلزنی شیخ دیاباته مقابل تراکتور، تاکید کرد:

دیاباته بازیکن بسیار خوبی است و او قبلا بار‌ها خود را اثبات کرده است. امیدوارم با توکل به خداوند و همت همه بازیکنان، تیم بتواند به روند خوب خود ادامه دهد. هدف ما قهرمانی در لیگ برتر است و باید برای رسیدن به آن تلاش زیادی کنیم.

مرفاوی در پایان درباره اینکه در مدت غیبت او در تمرینات و بازی‌ های استقلال شایعه جدایی ‌اش مطرح شده بود، افزود:

من در خانه قرنطینه بودم و از چیزی خبر نداشتم اما به یکباره این شایعه مطرح شد. البته این شایعات همیشه وجود داشتند و این نه اولین بار است و نه آخرین بار خواهد بود. ما هرچقدر که در توان ‌مان داریم باید برای موفقیت تیم تلاش کنیم و به یکدیگر کمک کنیم. درست است من بیمار بودم اما دورادور به تیم کمک می‌ کردم. اگر دست به دست هم بدهیم در نهایت این تیم موفق خواهد شد. این شایعات هم همیشه وجود دارند و نمی‌ توان جلوی آنها را گرفت

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.