دوشنبه ۲۷ دی ۱۴۰۰

انتظار شوچنکو از اوکراین در یورو

انتظار شوچنکو از اوکراین در یورو

سرمربی تیم ملی فوتبال اوکراین صعود از گروه را حداقل کاری که این تیم در یورو باید انجام بدهد دانست.

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از تایمز، آندری شوچنکو، سرمربی تیم ملی اوکراین درباره انتظار از این تیم در مسابقات قهرمانی اروپا صحبت کرد.

شوچنکو درباره انتظارش از تیم ملی فوتبال اوکراین در یورو گفت: ما می خواهیم انتظارات را بالا ببریم. چالش اول ما این است که دور گروهی را با موفقیت به پایان ببریم و صعود کنیم. بسیار مهم است که بازیکنان تیم ۱۰۰ درصد آماده باشند. من عملکرد بازیکنان از جمله یارمولنکو، مالینوفسکی و زینچنکو را به صورت منظم تماشا می کنم. در هر صورت اکنون به خاطر کرونا شرایط فرق کرده است. ما باید بتوانیم خود را با همه چیز سازگار کنیم. من خوشبینانه نگاه می کنم. برنامه ها برای آماده سازی تیم تهیه شده است، ما تقریباً جلوتر از برنامه کار می دانیم. اگر تغییراتی وجود داشته باشد ترسناک نیست.

او در ادامه گفت: مهمترین چیز برای ما سلامتی بازیکنانمان است. اگر آنها سالم برسند، زمان کافی برای آماده سازی وجود دارد. فدراسیون فوتبال همه کارها را برای آماده سازی تیم انجام خواهد داد. حداقل کاری که در یورو انجام خواهیم داد این است که از گروه صعود کنیم. ما یک ترکیب خوب و جوان داریم. اگر به خوبی آماده شویم می توانیم این کار را انجام دهیم و سپس در مرحله بعد همه چیز به آمادگی ما بستگی دارد.

شوچنکو در پایان گفت: دلتنگ هواداران شده ایم و واقعاً چشم انتظار آنها هستیم. امیدواریم امسال آنها به ورزشگاه ها برگردند. ما هم در مقدماتی جام جهانی و هم در یورو به حمایت نیاز داریم. من مشتاقانه منتظر بازگشت تماشاگران به ورزشگاه هستم.  

قرار بود یورو ۲۰۲۰ از ۱۲ ژوئن تا ۱۲ ژوئیه ۲۰۲۰ در ۱۲ شهر اروپا برگزار شود اما به دلیل شیوع ویروس کرونا به مدت یک سال به تعویق افتاد.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.