دوشنبه ۱۸ اسفند ۱۳۹۹

سعید آذری: کاش زاهدی فر شهامت عذرخواهی از دیگر تیم ها را هم داشت

سعید آذری: کاش زاهدی فر شهامت عذرخواهی از دیگر تیم ها را هم داشت

سعید آذری می گوید: امیدواریم با توجه به این که انتخابات در پیش است یک سازماندهی مجدد در تمامی دپارتمان ها بشود و امثال آقای اصفهانیان تشریف ببرند خانه و نوه‌ های خود را بزرگ کنند!

به گزارش ایران ورزشی، سعید آذری مدیرعامل باشگاه فولادخوزستان در گفتگو با رادیو ایران در خصوص عذرخواهی محمدحسین زاهدی فر داور دیدار تیمش برابر پرسپولیس از تیم و هواداران پرسپولیس گفت:

بالاخره در این ساختار فوتبال یک نفر شهامت این را داشت به ‌رغم اشتباهی که صورت گرفته، عذرخواهی بکند. فلسفه این کار خوب است، اشتباه آقای زاهدی فر فاحش بود و پنالتی که اعلام کرد صد در صد غلط بود. بنده در مورد قضاوت ‌های آقای زاهدی فر باید بگویم که امسال 4 قضاوت انجام داده که هر چهار دیدار اشتباه داشته است. ما در این خصوص با کمیته داوران مکاتبه داشته ‌ایم چرا این داور را برای بازی ما می‌ گذارید، گفته ایم که ایشان که در هر چهار بازی اشتباه داشته اند و صحبت ما بر اساس نظرات کارشناسان داوری است که این اشتباهات را تایید کرده ‌اند. بحث من این نبود که آقای زاهدی فر برای ما بد سوت می‌ زند یا خوب، بحث من این بود چون ایشان کاندید بازی دربی بوده اند و کمیته داوران این فرصت را از وی گرفت، ایشان در شرایط خوبی نیست. این که ایشان اشتباه کند صورت مسأله را پاک نمی ‌کند.

آذری افزود:

ایشان شهامت داشتند، عذرخواهی کرده اما آقای زاهدی فر شما چند بار فولاد، سپاهان، ذوب‌آهن و تراکتور اشتباه، سوت زدی؟ چرا از آنها عذرخواهی نکردی؟ آقای زاهدی فر کار انسانی انجام داد اما رفتار ایشان یک سری شائبه ایجاد می ‌کند که نقطه نظرات کادرفنی تیم ‌ها، رسانه‌ ها و ... که در خصوص بعضی تیم‌ ها می ‌گویند دارای اصالت است، همین کارهاست. شما با کمال شجاعت عذرخواهی انجام دادی و من تایید می ‌کنم. بعد از اینکه پنالتی را برای تیم ما به غلط گرفتی، چند سوت زد که نتیجه بازی تغییر بکند. بعد از آن شاهد صحنه های بدی بودیم که آنها را تایید نمی ‌کنم‌. به عنوان یک قهرمان ملی که همیشه دوست داشته‌ام با شرافت کار کنم، هیچکدام از اتفاقات پس از پایان بازی مورد تایید بنده نیست و دوست ندارم شاهد چنین صحنه های باشم. آقای زاهدی فر با سوت‌ های اشتباهی که زد و اگر من و افشین پیروانی آنجا نبودیم شاید صحنه های خیلی بدتر اتفاق می ‌افتاد.

آذری گفت:

اینکه بدین شکل، کمیته داوران که در اتاق هایشان نشسته ‌اند و دور هستند. درست نیست. آقای اصفهانیان اگر صدای من را می‌ شنوید شهامت داشته باش بیا جواب من را بده. چرا آقای زاهدی فرد را چهار بار در سال 1399 برای فولاد انتخاب می ‌کنی؟ آقای زاهدی فرد در بازی با نساجی مازندران پنالتی روی قاسمی نژاد را نگرفت، در بازی با استقلال یک پنالتی روی قائدی به ضرر ما گرفته که اشتباه بوده است. آقای زاهدی فرد داور آینده دار، شجاع با روحیات قابل تقدیر است اما ای کاش این عذرخواهی‌ ها رئیس کمیته داوران می ‌کرد و نه تنها از دو باشگاه، از تمام تیم ‌هایی که ضرر کرده‌اند، عذر خواهی می‌ کرد. ای کاش آقای زاهدی فر شهامت را داشت تا از بقیه تیم‌ هایی که برای ‌شان اشتباه سوت زده، عذرخواهی می ‌کرد.

آذری افزود:

امیدوارم انتخابات برگزار شود، یک سرو سامانی فوتبال بگیرد و اصلح ‌ترین شخص در فدراسیون بیاید. ما در یک سال گذشته تقریبا 6 ماه درگیر اساسنامه بودیم، بعد هم پرونده آقای ویلموتس، بعد درگیر بازنشسته ها بودیم. این بی سر و سامانی ها نشان می ‌دهد که کنترل چندانی رو فوتبال نداشتیم و امیدواریم با توجه به این که انتخابات در پیش است یک سازماندهی مجدد در تمامی دپارتمان ها بشود و امثال آقای اصفهانیان تشریف ببرند خانه و نوه‌های خود را بزرگ کنند چون نشان دادند که مهارت خاصی در انجام وظیفه ندارند و بهتر است تا اشتباهات شدید تر به وجود نیامده، بروند. ایشان شهامت جواب دادن ندارد چون پاسخی برای رفتارهایش ندارد.

مدیرعامل باشگاه فولادخوزستان گفت:

باید ببینید آیا به عنوان کسی که کاندید می ‌شوید آیا می ‌توانید اثربخشی کافی را در طول 4 سال صدارت بر فدراسیون داشته باشی یا خیر. آیا همین الان که می ‌آیی برای مطالبات آقای ویلموتس، شستا و ... 10 میلیون یورو فراهم کنی، یا می ‌توانی تیم ملی را گونه ای مدیریت کنید که به جام جهانی صعود کند و موردهای دیگر. وقتی من این موارد را بررسی کردم و دیدم که افرادی از من شایسته ‌تر هستند و ثبت نام کرده ‌اند و همچنین اگر من در آن جایگاه قرار می‌ گرفتند به فولاد ظلم می ‌شد چرا که فولاد روی من حساب کرده و من آنجا حقوق گرفته ‌ام که فولاد در بازی پلی ‌آف صعود کند، این موارد و موارد دیگر خصوصی باعث شد تا یک دوره دیگر کار آموزی بکنم، آقایان هستند و امیدوارم که با انتخاب اصلح ‌ترین، فوتبال ما در مسیری قرار بگیرد که موفق باشد و کسانی در کمیته ها و ... قرار بگیرند که حداقل شهامت پاسخگویی را داشته باشند.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.