دوشنبه ۳۰ فروردین ۱۴۰۰

پوچتینو: در اسپانیول در آستانه به خدمت گرفتن مسی بودیم

پوچتینو: در اسپانیول در آستانه به خدمت گرفتن مسی بودیم

سرمربی کنونی پاری‌سن‌ژرمن می‌گوید زمانی که سرمربی اسپانیول بوده، در آستانه جذب فوق‌ستاره آرژانتینی بارسلونا بوده‌اند.

به گزارش ایران ورزشی، مائوریسیو پوچتینو که اخیراً جانشین توماس توخل در پاری‌سن‌ژرمن شد، نسبت به شایعه احتمال پیوستن لیونل مسی به این تیم در تابستان پیش‌رو واکنش نشان داد و مدعی شد زمانی که او هدایت اسپانیول را برعهده داشته، در آستانه به خدمت گرفتن این فوق‌ستاره آرژانیتنی بوده است.

پوچتینو که بین سال‌های 2009 تا 2012 هدایت اسپانیول را برعهده داشت، گفت: درباره شایعه پیوستن مسی به پاری‌سن‌ژرمن نظری ندارم. زمانی که هدایت تیم‌های اسپانیول و ساوتهمپتون را برعهده داشتم، همیشه دوست داشتم بهترین بازیکنان را در اختیار داشته باشم و در مقطعی در اسپانیول در آستانه قرض گرفتن مسی از بارسلونا بودیم. مذاکرات بین دو باشگاه به خوبی داشت پیش می‌رفت که لیونل عملکرد فوق‌العاده‌ای از خود در پیش‌فصل و در جام خوان گامپر ارائه کرد که همین باعث شد تا بارسلونا از انتقال قرضی او منصرف شود.

وی افزود: ما در طول این سال‌ها در جاهایی همچون لندن و ایتالیا یکدیگر را ملاقات کرده‌ایم.  من و مسی هر دو عاشق تیم نیولز اولد بویز هستیم و هر دو از آکادمی این باشگاه فوتبال‌مان را آغاز کرده‌ایم که این پیوند مشترکی بین ماست. واقعاً نمی‌خواهم در مورد مسی صحبت کنم چون سپس همه چیز به هم می‌ریزد.

سرمربی آرژانتینی پاری‌سن‌ژرمن همچنین درباره آینده مهاجم فرانسوی‌اش که قرارداد کنونی‌اش در سال 2022 به پایان می‌رسد، خاطرنشان کرد: باشگاه در تلاش برای حفظ بهترین بازیکنانش است. امباپه هم آینده فوق‌العاده‌ای در پیش دارد و کدام مربی‌ است که نخواهد با کیلیان کار کند؟ امباپه و نیمار هر دو از حضور من در پاری‌سن‌ژرمن استقبال کردند و من فقط می‌توانم از آنها برای استقبال گرم‌شان تشکر کنم.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.