پنج شنبه ۱۴ اسفند ۱۳۹۹

ربیعی: اعتراضی به سبک بازی پیکان نداریم

ربیعی: اعتراضی به سبک بازی پیکان نداریم

سرمربی تیم فوتبال مس رفسنجان گفت سه امتیاز باارزش خارج از خانه را کسب کردیم و فکر می کنم پیکان در این فصل در خانه‌اش نباخته بود.

به گزارش ایران ورزشی، ربیعی در ابتدا اظهار داشت:

به مجموعه تیم پیکان و تیم خودمان خسته نباشید می‌گویم. سه امتیاز باارزش خارج از خانه را کسب کردیم و فکر می کنم پیکان در این فصل در خانه‌اش نباخته بود.

سرمربی تیم مس رفسنجان گفت:‌

از لحاظ فنی بازی در کنترل ما بود و ضمن کسب سه امتیاز تیم برتر زمین هم بودیم. در نیمه اول موقعیت‌های متعددی ایجاد کردیم و در نیمه دوم خیلی زود به گل رسیدیم.

وی افزود:

سبک بازی پیکان خیلی خاص است وقتی مقابل این تیم قرار می‌گیرید دوئل‌های هوایی زیاد است. این تیم از بازی مستقیم و پرتاب‌های بلند اوت دستی استفاده می‌کند به همین دلیل دیدار از ریتم روی زمین خارج می‌شود و نبردهای هوایی اهمیت پیدا می‌کند. با توجه به شناخت‌مان از سبک بازی حریف سعی کردیم این راه‌ها را ببندیم.

سرمربی تیم مس رفسنجان تصریح کرد:

در صحنه پنالتی پیکان از محوطه دور بودیم اما داور تشخیص داد و پنالتی گرفت پس از آن خیلی خوب به بازی برگشته و فرصت‌های زیادی داشتیم. نشان دادیم مس رفسنجان شکل تیم لیگ یکی ندارد. تیم بودن در مسیر مس هر روز پررنگ‌تر می‌شود و امروز هم خیلی خوب نتیجه را جبران کردیم. با اینکه پنج بازیکن اصلی خود را در اختیار نداشتیم اما بازیکنانم نشان دادند یک مجموعه تیمی هستند.

ربیعی خاطرنشان کرد:

بازیکن جوانی مثل هومن ربیع‌زاده در مرکز خط دفاعی مس اولین بازی‌اش را انجام می‌دهد آن هم در دیداری که خیلی سنگین است و دوئل‌های هوایی زیادی در آن وجود دارد. کار تیم مقابل با این وضعیت سخت می‌شود و مجبور بودیم عقب زمین برویم البته اعتراضی به سبک بازی پیکان ندارم و اگر ما هم می‌توانستیم از اوت دستی بهره ببریم از این امتیاز استفاده می‌کردیم. معنی حرف من این است ریتم بازی به این شکل بود

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.