دوشنبه ۱۸ اسفند ۱۳۹۹

چون ما استقلالی ها نجیب تر یا به قولی بی خیال تر هستیم فکر می‌کنیم تیم نیاز به حمایت ندارد

محمود فکری: تلاش می کنیم آرزوی 22 ساله ام را محقق کنیم

محمود فکری: تلاش می کنیم آرزوی 22 ساله ام را محقق کنیم

محمود فکری در کنفرانس خبری پیش از بازی با سایپا حاضر شده و در خصوص آخرین وضعیت آبی ها صحبت هایی را انجام داد

به گزارش ایران ورزشی، محمود فکری در خصوص این دیدار گفت:
سایپا در لیگ امسال نشان داده که می‌تواند از هر تیمی یامتیاز بگیرد و بازی سختی در پیش داریم. این تیم تقریبا از همه تیم‌ها امتیاز گرفته اما برنامه بازی ها به شکلی شده که ما را هم اذیت یم‌کند. سایپا 3 روز از ما بیشتر استراحت کرده و فردا کار سختی داریم و امیدوارم بازیکنان ما شرایط روحی و جسمی خود را حفظ کرده باشند.
محمود فکری افزود:
بازیکنان ما باید به سایپا احترام بگذارند و امیدوارم در نهایت بازی خوبی ارائه کنیم و 3 امتیاز لازم را بگیریم و تیم را در صدر جدول حفظ کنیم.
محمود فکری در خصوص استفاده از 3 مهاجم در ترکیب تیمش و اینکه آیا این رویه ادامه دارد یا خیر گفت:
ما نسبت به داشته‌هایمان وارد زمین خواهیم شد و حتی اگر لازم باشد به برخی از بازیکنان هم استراحت می‌دهیم تا در کروان بازی ها دچار مشکل نشویم. برای  بازی فردا هم تا شب و حتی صبح فردا در مورد ارنج تیم تصمیم گیری می‌کنیم.
سرمربی استقلال در خصوص اینکه گفته می‌شود استقلال مستقیما به مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا صعود کرده است و آیا برای این بازی ها تیمش تقویت خواهد یا خیر گفت:
هنوز خبر موثقی به ما از طرف باشگاه اعلام نشده ولی در مجموع خودم یک حسرت 22 ساله‌ای را در دل دارم. یک حسرت 22 ساله در دل من در ورزشگاه آزادی مانده چون فینال جام باشگاه‌های آسیا را از دست دادیم. تیم العین تیم خوبی است و در این سالها در این مسابقات خوب کار کرده است ولی من به خیلی بالاتر از این مسائل فکر می‌کنم. اگر به مرحله گروهی صعود کردیم که تلاش می‌کنیم تا تیم به شرایط خوبی برسد  و اگر هم  در پلی آف حضور داشتیم تلاش زیادتری خواهیم داشت تا آرزویی که در دلم مانده محقق کنیم.
فکری ادامه داد:
مطمئنا یکسری بازیکنان در نیم فصل از جمع ما جدا می‌شوند. ما هم برای لیگ و هم برای لیگ قهرمانان آسیا باید تیم را تقویت کنیم چون در فهرستمان جای خالی داریم و طبق همان جای خالی تیم را تقوییت خواهیم کرد.
فکری در خصوص عملکرد سایپا و بازی فردای تیمش گفت:
هیچ تیمی را نمی‌شود دست کم گرفت و حتی اگر فردا سایپا یک امتیاز از ما  بگیرد برای استقلال بد است چون 2 امتیاز از دست می‌دهیم، تلاش ما کسب 3 امتیاز است ،حتی اگر خط حمله سایپا آمار خوبی نداشته اما اصلا نباید آنها را دست کم بگیریم، در سوی دیگر  حتما خطوط دیگر این تیم آنقدر خوب بوده که از تیم‌ها امتیاز  گرفته اند و بازیکنان ما باید مراقب باشند.
سرمربی استقلال در خصوص مصدومان تیمش گفت:
سید احمد موسوی مصدوم است، البته رضاوند به ما اضافه شده و فکر نمی‌کنم مشکل خاصی نداشته باشد.
محمود فکری در خصوص اینکه از نظر نتیجه گیری بهترین مربی چند فصل اخیر استقلال بوده است اضافه کرد:
این لطف خدا بوده و همه چیز با تلاش بازیکنان و کادر فنی تیم اتفاق افتاده است. ما از ابتدای فصل مشکلات زیادی داشتیم ولی بازیکنانم صبوری کردند و این اتفاق خوب را رقم زدند. در یکی از مصاحبه‌هایم گفتم شاید خیلی از سیاستمداران استقلالی باشند ولی چون ما استقلالی ها نجیب تر یا به قولی بی خیال تر هستیم فکر می‌کنیم تیم نیاز به حمایت ندارد.
فکری در پایان گفت:
باز هم تاکید می‌کنم همه کسانی که استقلالی هستند پای کار باشند تا تیم با کمک این عزیزان موفق شود. هدایت کردن تیم و حمایت، کار یک نفر و دو نفر نیست، هر کسی که در بحث اقتصادی و سیاست می‌توانند به ما کمک کند این کار را انجام دهد، دوستانی هم که نظر فنی دارند می‌توانند به ما کمک کنند تا استقلال را در آسیا به جایگاه واقعی‌اش برسانیم. مطمئنا این اتفاق فقط با حمایت و اتحاد همدلی می‌تواند رخ بدهد.
کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.