سه شنبه ۳۱ فروردین ۱۴۰۰

هر روز درباره جذب یک مدافع میانی صحبت می کنیم اما من مسئول جذب بازیکنان نیستم

یورگن کلوپ: اگر چیزی که می خواهم را به دست نیاورم، مثل یک بچه 5 ساله گریه نمی کنم!

یورگن کلوپ: اگر چیزی که می خواهم را به دست نیاورم، مثل یک بچه 5 ساله گریه نمی کنم!

لیورپول در فصل جاری اکثر بازیکنان خود را به دلیل مصدومیت در اختیار نداشته است و در حال حاضر از هافبک های خود در خط دفاعی استفاده می کند.

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از میرور، یورگن کلوپ، سرمربی آلمانی لیورپول تایید می کند که خواستار جذب یک مدافع میانی است اما شرایط برای فعالیت در نقل و انتقالات مناسب نیست. او در این باره می گوید:

دیگر یک بچه 5 ساله نیستم که اگر چیزی که می خواهم را به دست نیاورم، گریه کنم! بیشتر اوقات در زندگی خود به چیزهایی که می خواستم نرسیدم و خیلی به این موضوع عادت کرده ام. ما در مورد جذب یک مدافع میانی صحبت می کنیم و بله، قطعا جذب یک مدافع میانی کمک کننده خواهد بود. تقریبا هر روز درباره شرایط فعلی صحبت می کنیم و توصیه هایی می کنم اما من نمی توانم پولی خرج کنم و نمی توانم در این رابطه (نقل و انتقالات) تصمیم گیری کنم. افرادی هستند که مسئولیت تمامی کارها را بر عهده دارند و من نمی توانم به جای آن ها تصمیم گیری کنم. ما باید با ترکیب فعلی پیشرفت کنیم و انجام چنین کاری وظیفه من است. نباید اینجا بنشینم و از برخی تصمیمات ناراحت و ناامید شوم. فکر می کنم که این (ناراحتی از برخی تصمیمات) یک بهانه است و ما به چنین چیزی نیاز نداریم

 

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.