پنج شنبه ۲ اردیبهشت ۱۴۰۰

تغییرات احتمالی ترکیب پرسپولیس در اراک

بازگشت عالیشاه و شیری، تغییر پست نعمتی و پهلوان

بازگشت عالیشاه و شیری، تغییر پست نعمتی و پهلوان

ایران ورزشی: طی دو روز گذشته نه کادر فنی و نه کادر پزشکی پرسپولیس هیچ خبری درباره شرایط بازیکنان مصدوم این تیم نداده‌اند. حتی مشخص نشده جواب ام آر آی کمال، سیدجلال و کنعانی‌زادگان چگونه است. اخبار رسانه‌ها هم در این خصوص حالت قطعی و کاملاً درست ندارد. به نظر می‌رسد هر سه بازیکن مصدوم احتمالاً به بازی دوشنبه در اراک نمی‌رسند کما اینکه ظاهراً کنعانی‌زادگان محروم است و البته  در این خصوص هم شفاف‌سازی نشده است.

دیروز یکی از خبرگزاری‌ها نوشت احتمال رسیدن سیدجلال به بازی با آلومینیوم اراک وجود دارد اما اگر تصور کنیم  کادر فنی پرسپولیس به خاطر احتمال تشدید مصدومیت کاپیتان سرخ‌ها ریسک نکند و البته کامیابی‌نیا و کنعانی‌زادگان هم در ترکیب نباشند چه خواهد شد.
در این شرایط یحیی می‌تواند از زوج محمد انصاری – احسان حسینی یا میلاد سرلک – احسان حسینی استفاده کند که این دومی محتمل‌تر است. در این شرایط ممکن است احسان پهلوان به مرکز زمین بیاید و کنار نوراللهی بازی کند، عالیشاه هم بعد از دو بازی نیمکت‌نشینی هافبک چپ باشد و نعمتی یک خط جلوتر بیاید و هافبک راست بازی کند و البته مهدی شیری هم بعد از چند هفته به ترکیب برسد.

سعید آقایی، وحید امیری و مهدی عبدی هم می‌توانند دیگر بازیکنان ترکیب اصلی پرسپولیس در بازی دوشنبه باشند

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.