شنبه ۲ مرداد ۱۴۰۰

سنگ تمام عادل برای میناوند

«فوتبال 120 » چطور این هفته ایرانیزه شد؟

«فوتبال 120 » چطور  این هفته ایرانیزه شد؟

ایران ورزشی: مهرداد میناوند که حداقل تا قبل از ازدواجش در 9 آذرماه فعالیت گسترده‌ای در شبکه‌های مجازی داشت همواره از عادل فردوسی‌پور در بر ابر ناملایمتی‌های یکی دو سال اخیر حمایت کرده بود و هر از گاهی برای او و جای خالی‌اش پست‌های حمایتی می‌گذاشت.اما این رابطه یکطرفه نبود و بعد از بیماری سخت میناوند، عادل هم برای این پرسپولیسی متعصب جبران کرد. جدا از بحث پیگیری مسأله درمان و عیادت از میناوند که البته خیلی از پرسپولیسی‌ها و هم‌نسلان او در این کار سهیم بودند، عادل خیلی زود دست به کار شد و در تنها برنامه‌ای که در تلویزیون در دست دارد برای میناوند یک آیتم ساخت و پخش کرد.
برنامه فوتبال 120 که جمعه شب‌ها از شبکه ورزش پخش می‌شود، اختصاص به اتفاقات فوتبال‌های خارجی دارد اما این هفته یک آیتم داخلی داشت که مربوط به مهرداد میناوند بود.
در این آیتم حدوداً سه دقیقه‌ای بخش‌هایی از بازی‌های خاطره‌انگیز مهرداد با لباس پرسپولیس، تیم ملی و اشتورم گراتس پخش شد که البته برای پرسپولیسی‌ها جالب‌ترینش همان نمایش درخشان میناوند در دربی تیرماه سال 1376 و برد سه بر صفر سرخ‌ها بود.همچنین با پخش لحظاتی از حضور میناوند در برنامه نود و صحبت‌هایش درباره تیم ملی، عادل خاطرات این چپ را برای فوتبالی‌ها زنده کرد تا نشان دهد در رفاقت کم نمی‌آورد.

 

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.