سه شنبه ۳۱ فروردین ۱۴۰۰

والیبالیست های همدان نیازمند حمایت ویژه‌ استاندار هستند

والیبالیست های همدان نیازمند حمایت ویژه‌ استاندار هستند

مدیرعامل تیم والیبال سروقامتان همدان گفت: در حال حاضر تیم ما وضعیت خوبی دارد، به مسابقات پلی‌آف صعود کردیم و برای حضور در بین چهار تیم برتر لیگ دسته اول کشور باید برنده مسابقه با تیم عقاب ملل اردبیل باشیم، بنابراین نیاز به توجه و حمایت ویژه‌ای از سمت مسئولان به ویژه شخص استاندار داریم.

به گزارش ایران ورزشی، مهدی مهدوی‌محب در گفت‌وگو با خبرنگاران ورزشی اظهار کرد: تیم والیبال سروقامتان در مرحله مقدماتی لیگ دسته اول والیبال مردان ایران با ۱۲ پیروزی و چهار شکست توانست در جایگاه سوم جدول گروه اول این مسابقات قرار گیرد.

وی با بیان اینکه با این نتیجه تیم ما به مرحله پلی‌آف صعود کرده و حریف تیم دوم جدول گروه دوم این مسابقات یعنی عقاب ملل اردبیل شده‌است، توضیح داد: مسابقات پلی‌آف در روز ۱۳ و ۱۴ بهمن برگزار می‌شود و هر تیمی که بتواند دو پیروزی کسب کند به جمع چهار تیم برتر لیگ دسته اول والیبال پیوسته و در کورس صعود به لیگ برتر باقی می‌ماند.

مدیرعامل تیم والیبال سروقامتان همدان در رابطه با وضعیت این تیم، مطرح کرد: در حال حاضر وضعیت تیم ما عالی است و درخشش وحید صالحی، کاپیتان تیم سروقامتان در این دوره از مسابقات نشان داده که همچنان تک ستاره‌هایی در همدان وجود دارند.

وی ادامه داد: اعضای کادر فنی تیم ما به صورت کامل بومی بوده و از میان بازیکنان نیز ۱۲ نفر بومی و هشت نفر غیربومی هستند که تمام این افراد تاکنون ۶۰ درصد مبلغ قرارداد خود را دریافت کردند و ۲۰ درصد هم پس از بازی با عقاب ملل اردبیل پرداخت می‌شود.

مهدوی‌محب با اشاره به اینکه تیم ما تلفیقی از بازیکنان جوان همدانی و بازیکنان باتجربه است که با همین روند توانستیم نتایج خوبی کسب کنیم، گفت: برای موفقیت در بازی پلی‌آف تمام تلاش خود را می‌کنیم تا بتوانیم در دومین سال تشکیل تیم سروقامتان جزء چهار تیم برتر لیگ دسته اول والیبال باشیم‌.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.